Emlak Bankası nedir? Emlak Bankası personel alımı ne zaman?

Emlak Bankası nedir? Emlak Bankası personel alımı ne zaman?

BDDK tarafından Türkiye Katılım Bankası Emlak Bankası faaliyet onayı alındıktan sonra Emlak Bankası nedir, sorusu vatandaşlar tarafından sorulmaya başlandı. Katılım Bankası Anonim Şirketi adı altında işlemleri yapacak olan bankaya dair ayrıntılı bilgiler…

Emlak Bankası, 3 Haziran 1926’da Atatürk tarafından kuruldu. Sermaye olarak bankaya 20 milyon TL verildi. Banka, 27 yılda ödenmiş sermayeyi 300 milyon TL’ye çıkardı. Özellikle konut projelerinde imzası olan bankanın bu zamana dek imza attığı projeler: AnkaraYenimahalle, Ankara-Telsizler, İstanbul-Levent, İstanbul-Koşuyolu İstanbul-Emekli Subay Evleri, İstanbul-Ataköy,İzmir-Denizbostanlısı, Edirne-Mimar Sinan, Eskişehir-Yunuskent, Urfa, Çankırı ve Diyarbakır konutları projelerine imza attı. 

Emlak Bankası personel alımları başladı

Emlak Bankası, kendi sitesinde personel alımlarını 8 Ocak 2019 tarihinde başlattı. Banka pozisyon olarak iki duyuruda bulundu: Genel başvuru ve yeni mezun. Genel başvuru sayfasında “GENEL BAŞVURU niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, Bankamızda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.” açıklamasına yer verildi.

Başvuru sayfasına gitmek için tıklayınız

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS