Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 17 Ocak'ta

Yeni sezon abiye ve gelinlik trendlerinin ilk kez sergilendiği ve Patika Fuarcılık tarafından düzenlenen Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarı, bu yıl 17-19 Ocak tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yine binlerce ürünü alıcısı ile buluşturan bir moda organizasyonuna imza atmaya hazırlanıyor.İşte, 2017 yılının abiye trendlerinde hakim olan renkler, modeller ve kesimler
Geçtiğimiz sezon abiye modasında çiçekli desenler çokça kullanılmıştı. Yeni sezonda bu desenler devam etse de kendini doğanın farklı desenlerinden esinlenen modellere bırakıyor.
2017 yılının abiye trendlerinde hakim olan renkler
Kumaşlar dümdüz tek renk kullanıldığı kadar, doğada yer alan değişik desenleri de içinde barındırmaya devam ediyor.
Canlı renkler yerini pastellere bırakıyor
Geçtiğimiz yıllarda canlı renkler daha çok revaçtayken 2017 yazında daha soft ve yumuşak renkler ön planda. Pastel pembe, mavi, somon ve sarı renkler yeni sezonun gözde renkleri arasında.
Farklı modeller dikkat çekiyor
Uzun süredir abiye elbiselerde uzun modeller tercih ediliyordu. Ancak 2017 yazında artık daha kısa, diz altında biten, kalem etek tabir edilen modeller yeni sezonun gözdeleri arasında yer alacak.
Vintage etkisi ön planda
Yeni trend abiyelerde V yakalar ve volanlı kollar sıkça kullanılıyor. Vintage tarza dönüş yapan abiyeler, pek çok davet, organizasyon ve düğünlerin vazgeçilmez modelleri arasında yerini alacak.
Sadeleşmeye doğru bir trend var
Taş, payet, boncuk gibi detaylar abiyelerde ufak ufak yer alsa da daha sadeleşen modeller ön planda. Dar kalıplı, etekleri uçuşmayan, vücuda oturan kesimler tercih ediliyor.
Straplezlere veda
Bir süredir abiye sevenlerin gözdesi haline gelen straplez elbiseler ise yavaş yavaş azalıyor. Çift askılı ve az da olsa tek omuz elbiseler, balık kesim modeller 2017 yazının en çok tercih edilen modelleri olacak.
Pileli etekler yeni sezonda out
Geçen yaz en çok kullanılan modellerden olan pileli etekler ise bu yıl tercih edilmiyor.
Uzun etekler gitti, kalem etekler yeni trend
Şıklığı sadelikte arayan abiye modellerde çoğunlukla kısa, kalem boy kullanılırken öne çıkan unsur ise elbiselerin kesimi olacak. Kupları daha oturan ve esprili kalıplara kendini bırakan abiyelerde püskül gibi detaylar da bu yıl kullanılmıyor.
Tafta kumaş geri dönüyor
10 / 13
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 17 Ocak'ta
Abiyede farklı kumaş seçenekleri arasında 2017 yazında en çok göreceğimiz kumaş ise tafta olacak.
Soft renkler ve dar kalıplar göreceğiz
11 / 13
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 17 Ocak'ta
Soft renkler ve dar kalıplı abiyelerde tafta, hem sadeliği hem de şıklığı vurgulayan dokusuyla kadınların vazgeçemediği bir kumaş olma özelliğini de taşımaya devam ediyor.
Firmalar fuardaki yerlerini almaya hazırlanıyor
12 / 13
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 17 Ocak'ta
Abiye modasında Türkiye’nin önemli üretici firmaları bu yıl yine Fashionist Abiye-Gelinlik ve Damatlık Fuarı’nda, tüm dünyadan gelen binlerce alıcıya yeni sezonda trend olacak modelleri yılın ilk moda fuarında sunmaya hazırlanıyor.
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı
13 / 13
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 17 Ocak'ta
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, 17-19 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde olacak.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS