hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye'yi GSMA'de Süreyya Ciliv ile temsil edecek

  Türkiyeyi GSMAde Süreyya Ciliv ile temsil edecek
  expand

  Turkcell, dünyadaki mobil operatörlerin temsilcisi, mobil sektörün geliştirilmesi ve ortak standartların belirlenmesi için çalışan GSM Association'ın (GSMA) Yönetim Kurulu'na seçildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  GSMA Yönetim Kurulu'nda Türkiye, Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv tarafından temsil edilecek. Süreyya Ciliv, 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yeni yönetim kurulu ile birlikte görevine başlayacak.

  GSMA Yönetim Kurulu üyeliğinin gurur verici olduğunu belirten Süreyya Ciliv, "Turkcell olarak müşterilerimiz ve ülkemiz için her geçen gün daha iyisini yapma arzusunu taşıyoruz" dedi ve ekledi:

  "Uluslararası platformda Türkiye'yi temsil etmek üzere seçilmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu başarıda Yönetim Kurulumuz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle tam bir takım ruhu içerisinde çalışmamızın katkısı büyük. Turkcell olarak takım oyununa ve inovasyona odaklanarak gelecekte de Türkiye, insanımız ve sektörümüz için çalışmayı sürdüreceğiz."

  GSMA

  Dünyada 800'den fazla GSM operatörünü, ilgili yan sektörlerdeki 250'den fazla şirketle bir araya getiren GSMA, 1995 yılından beri faaliyet gösteriyor. GSMA Yönetim Kurulu, GSMA Genel Müdürü Anne Bouverot ve 25 mobil operatörün yöneticisi olmak üzere toplam 26 temsilciden oluşuyor.

  Mobil operatör istatistikleri, sektör öngörüleri ve çeşitli raporlar konusunda da çalışmalar yürüten GSMA sektörün durumunu özetleyen araştırmalar da yayınlıyor. Referans kabul edilen bu araştırmalarda sektörün şu anki durumuna ışık tutularak geleceğe yönelik politikaların belirlenmesine katkı sağlıyor.

  Boyner Mağazacılık'ın pay işlem sırası durduruldu

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow