hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  On Numara 19 Nisan 2024 sonuçları ve bilet sorgulama! 288 bin TL beklenen ikramiye!

  On Numara 19 Nisan 2024 sonuçları ve bilet sorgulama 288 bin TL beklenen ikramiye
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  On Numara sonuçları 288 bin liralık beklenen ikramiye tutarının bulunduğu şans oyununda bugünün kazandıran sayılarını gösterecek. On Numara bilet sorgulama işlemleri ise bugünkü çekilişte şansını deneyen talihli adayları tarafından kullanılacak. Peki, On Numara 19 Nisan 2024 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şans oyunu tutkunlarının en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan On Numara’da cuma gününün kazandıran sayıları canlı yayında tespit edilecek. Haftanın ikinci çekilişinde talihli numaralar arasından 10 tanesini aynı kolonda doğru tahmin eden kişi ya da kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. Canlı yayında tespit edilecek 22 numara arasından 10 tanesini aynı kolonda doğru tahmin eden çıkmaması halinde ise büyük ikramiye tutarı bir sonraki çekilişe devredecek.

  ON NUMARA 19 NİSAN 2024 SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA

  Haftanın ikinci On Numara çekilişinde büyük ikramiye çekilişi Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek. 18 yaşını dolduran herkesin oynayabildiği On Numara’da her çekilişte 22 adet şanslı numara belirleniyor. Bu numaralar arasından 10 tanesini aynı kolonda doğru tahmin eden kişi ya da kişiler ise büyük ikramiyenin sahibi oluyorlar. Bugünün şanslı rakamlarının belirleneceği çekiliş ise saat 20.00’de başlayacak. Çekiliş sonrasında bilet sorgulama ise millipiyangoonline.com adresi üzerinden yapılabilecek.

  MİLLİ PİYANGO ON NUMARA SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow