ON NUMARA sonuçları belli oldu! 14 Eylül 2020 Pazartesi On Numara çekiliş sonuçları bilet sorgula!

ON NUMARA sonuçları belli oldu! 14 Eylül 2020 Pazartesi On Numara çekiliş sonuçları bilet sorgula!

ON NUMARA sonuçları belli oldu! 14 Eylül 2020 Pazartesi On Numara çekiliş sonuçları bilet sorgula!

14 Eylül On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara haftanın tek günü çekilmektedir. On Numara Çekiliş Sonuçları Milli Piyango Online sitesinden resmi olarak yayınlandı. İşte On Numara Çekiliş sonuçları!

On Numara çekilişi 14 Eylül akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar…

14 Eylül On Numara Çekiliş Sonuçları 

Zengin olma hayali kuran birçok insan On Numara çekilişini merak ediyor. 14 Eylül 2020 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar: 1-3-6-7-13-16-17-26-28-29-30-37-39-42-43-49-64-68-69-77-79-80


 

 

On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı

On Numara oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

On Numara Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen On Numara çekilişi 14 Eylül Pazartesi (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. On Numara çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

On Numara oynamanın kuralları neler?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara'da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara'da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/on-numara/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.