Şans Topu çekilişi gerçekleşti

Şans Topu çekilişi gerçekleşti

Şans Topu çekilişi gerçekleşti

16 Eylül Şans Topu çekilişi gerçekleşti. Merakla beklenen, Şans Topu Çekilişi Milli Piyango TV YouTube hesabından 20:00'de canlı olarak yayınlandı. Şans Topu sonuçları Milli Piyango Online hesabından resmi olarak duyurulacaktır.

16 Eylül 2020 Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00’de gerçekleştirildi. 9 Eylül tarihinde yapılan Şans Topu çekilişini bir kişi bilmişti. 726.777,15 TL kazanmıştı, bu hafta umutlar yeşerdi. Hal böyle olunca da heyecan arttı. Sonuçlar Milli Piyango Online web sitesinde yer alacak. 

Şans Topu saat kaçta?

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi 16 Eylül Çarşamba (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı.. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 9 Eylül’de çekilişi gerçekleşen Şans Topu’yu bir kişi bilmişti.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu çok yakında Millipiyangoonline.com'da,.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

 

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.