Son Dakika

Süper Loto 12 Ağustos 2021 sonuçları çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde yer alıyor

A A

12.08.2021 - 21:23 Son Güncelleme:

12 Ağustos 2021 Süper Loto sonuçları bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek olan canlı yayındaki çekilişle belirlenecek. 686 bin liralık devirli tutarı olan şans oyununda geçtiğimiz hafta büyük ikramiye sahibini bulmuştu. Peki, Süper Loto 12 Ağustos 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Süper Loto 12 Ağustos 2021 sonuçları çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde yer alıyor

Bu hafta ikincisi gerçekleştirilecek olan Süper Loto çekilişi bugün yapılacak. Çekilişte noter yetkilileri ve MPİ görevlileri de hazır bulunacak. Peki, çekiliş ne zaman, saat kaçta belli olacak? İşte şans oyunu tutkunlarının yanıtını merak ettiği o sorular…

12 AĞUSTOS 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın ikinci çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.