Süper Loto 26 Kasım 2023 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com sayfasında!

Süper Loto 26 Kasım 2023 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com sayfasında!

Süper Loto 26 Kasım 2023 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com sayfasında
expand

26 Kasım 2023 Süper Loto sonuçları 64 milyon 667 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan şans oyununda salı gününün kazandıran rakamlarını gösterecek. Şans oyunu tutkunları canlı çekilişte kazandıran sayıları öğrenebilecekler. Peki, Süper Loto 26 Kasım 2023 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Haftanın son Süper Loto oyunu çekilişinde gözler pazar gününün kazandıran sayılarında olacak. Talihli adayları canlı yayında tespit edilecek olan 6 talihli numarayı doğru olarak tahmin ederse büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

26 KASIM 2023 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi pazar günü saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın son çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak. Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 10 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow