Son Dakika

Süper Loto 8 Ağustos 2021 sonuçları çekilişin ardından millipiyangoonline.com adresinde!

A A

08.08.2021 - 21:29 Son Güncelleme:

Süper Loto sonuçları 8 Ağustos 2021 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek. Talihli adayları 16 milyon 629 bin liralık devirli büyük ikramiye tutarı bulunan şans oyununda talihli numaraları bilmek için yarışacak. Peki, 8 Ağustos 2021 Süper Loto sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Süper Loto 8 Ağustos 2021 sonuçları çekilişin ardından millipiyangoonline.com adresinde!

Milli Piyango TV adresinden canlı izlenebilecek olan Süper Loto sonuçları için gözler talihli numaralarda olacak. Büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen şans oyunu tutkunları haftanın son çekilişinde talihli numaraları öğrenecekler. Peki, çekiliş ne zaman olacak ve ne zaman bitecek?

8 AĞUSTOS 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın son çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.