Son Dakika

TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman, kampanyadan kimler yararlanacak? (TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası)

A A

20.04.2021 - 09:28 Son Güncelleme:

TOKİ indirim kampanyası 2021 yılında da devam edecek. Yüzde 20 indirim kampanyası ile ilgili müjdeli haber Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan geldi. Bakan Kurum gelen talepler üzerine kampanyanın bu yıl da devam edeceğini belirtti. Peki, TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman ve yüzde 20 indirim kimleri kapsıyor?

TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman, kampanyadan kimler yararlanacak? (TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası)

TOKİ ödemeleri devam eden kişilerin merakla beklediği haber Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan geldi. Yüzde 20 indirim müjdesi veren Bakan Kurum, detayları paylaştı. Peki, kampanya kimleri kapsayacak?

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI 2021 NE ZAMAN? YÜZDE 20 İNDİRİM KİMLERİ KAPSAYACAK?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri devam eden vatandaşlar için yüzde 20 indirim kampanyasını bu sene de tekrarlayacaklarını açıkladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "TOKİ'den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri devam eden vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine, daha önce de düzenlediğimiz yüzde 20 indirim kampanyamızı bu yıl da tekrarlıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Kurum, kalan taksit sayısı 12'den fazla olan ve borcunun tamamını ya da yüzde 25'inden fazlasını peşin ödeyecek hak sahiplerine yüzde 20 indirim yaptıklarını kaydetti.

Vatandaşlar, kampanyadan 21 Nisan-28 Mayıs tarihleri arasında faydalanabilecek.