Bugün mağazalarda! İşte 13 Eylül BİM aktüel indirimli ürünler kataloğu

Bugün mağazalarda! İşte 13 Eylül BİM aktüel indirimli ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler bugün alışveriş tutkunları ile buluşuyor. 13 Eylül 2019 tarihli aktüel ürünler kataloğu içerisinde bulunun sınırlı sayıdaki buzdolabı beyaz eşya ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih edilecek. İşte 13 Eylül 2019 Cuma gününe ait BİM aktüel ürünler listesi…

İndirimli ürünler BİM aktüel içerisinde her hafta paylaşılmaya devam ediyor. Her Cuma alışveriş tutkunlarıyla buluşan sınırlı sayıdaki ürünler en yakın mağazalardan temin edilebiliyor. Peki, bu hafta aktüel katalogda neler var?


Dikiş makinesi, ayakkabı ve mutfak eşyalarının göze çarptığı listede bulunan ürünler 13 Eylül'den itibaren en yakın mağazan temin edilebilecek.


Mağazalarda sınırlı sayıda bulunan bu ürünlerden faydalanmak isteyen kişiler diledikleri mağazadan ürünü alabilecek. Gittiği mağazada aradığı ürünü bulamayan kişiler ise en yakın başka bir mağazadan şansını deneyebilirler.Haftanın en çok dikkat çeken ürünü ve tam sayfa ilanın verildiği ürün ise buzdolabı oldu. Bin 549 TL'den satışa sunulan buz dolabı için bazı kartlara taksit imkanı da sunulacak.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS