İnternetten İngilizce öğrenmenin detayları Facebook canlı yayınında

İnternetten İngilizce öğrenmenin detayları Facebook canlı yayınında

Online İngilizce eğitim platformu Engoo artık Türkiye'de. Dil öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek ve pratik yapmak isteyen kişiler Engoo Türkiye'ye üye olup Skype altyapısıyla görüntülü olarak çalışan sistemi kullanarak 3 bin 500 İngilizce öğretmeni arasından seçim yapıyor. 25 dakikalık derslerin ücreti ise ortalama 5 TL. Engoo sistemi nasıl çalışıyor öğrenmek istiyorsanız, CNN TÜRK Facebook sayfasından yapılacak canlı yayını izleyip soru sorabilirsiniz.

Bu içerik Engoo Türkiye tarafından sponsorludur.


Japonya merkezli online İngilizce okulu Engoo Türkiye, 2013 yılından bu yana İngilizce öğrenmek isteyenlere dünya çapında hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanından, toplam 55 ülkeden olan 3 bin 500 öğretmen, engoo Türkiye üzerinden 25, 50 ve 75 dakikalık derslerle öğrencilerle buluşuyor.


Dersler Skype aracılığıyla, görüntülü olarak yapılıyor. Bu da öğrenci ve öğretmenin zaman mekan engeli olmaksızın birebir iletişim kurmasını sağlıyor. Öğrenci, ev ya da ofisten ders veren öğretmenlerden kendine uygun olanı seçiyor.


Engoo'nun avantajlarından biri de ders ücretinin ortalama 5 TL'ye denk gelmesi. Engoo'nun günde 1, 2 ya da 3 ders sunan aylık paketleri bulunuyor. Ders ücretleri aylık olarak ödeniyor.


İlk iki deneme dersi bedava


Engoo'da Giriş, Temel, Orta ve İleri olmak üzere 4 ayrı seviye bulunuyor. Seviyeler dışında ise ilgi alanına göre çocuklar için, seyahat için veya iş İngilizcesi gibi farklı teması olan dersler seçilebiliyor.


Engoo Türkiye ile ilgili merak edilenler için web sitesinden detaylı bilgi almak ve ilk iki dersi ücretsiz olarak test etmek mümkün.


Canlı yayına sorularınızla katılın


Engoo sisteminin nasıl işlediğini ve nasıl sonuçlar yarattığını öğrenmek istiyorsanız CNN TÜRK Facebook sayfasındaki canlı yayına sorularınızla katılabilirsiniz. 


İşte 3 Şubat Çarşamba günü Facebook sayfamızdan Engoo yetkilileri Yukari Harada ile Fürkan Aslım'ın yanıtlayacağı başlıca sorular şöyle: 


- Engoo Türkiye nedir?


- Hangi ülkelerde faaliyet gösteriyor?


- Dersler nasıl işleniyor?


- Öğretmen seçimi nasıl yapılıyor, istenilen öğretmeni seçmek mümkün mü?


- Türkçe bilen öğretmenler var mı?


- Materyallerle ders işleyişi nasıl oluyor?


- İngilizce bilmeyenler nasıl ders alıyor?


- Neden İngilizce, Engoo Türkiye ile öğrenilmeli?


- Öğrencileriniz kaç ay kullanımda fayda görebiliyorlar?


- Ders paketleri nasıl, öğrencileri nasıl bir program bekliyor?


- Bugüne kadar Engoo’yu tercih eden öğrenciler ve geri dönüşleri…


  


 


 

Online İngilizce öğrenmenin püf noktaları Engoo Türkiye ile canlı yayında... Detaylar için http://www.cnnturk.com/guncel/engoo-turkiye-online-ingilizce-okulu


Posted by CNN TÜRK on 3 Şubat 2016 Çarşamba


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS