Siz neredeyseniz İngilizce kursunuz orada

Siz neredeyseniz İngilizce kursunuz orada

İnternet ve hızla gelişen bilgi teknolojileri, yabancı dil eğitiminde de yeni olanaklar sunuyor. Türkiye'nin lider eğitim markalarının yaratıcısı Doğa Grup bünyesinde yer alan DoğaEnglish, yeni online eğitim modeliyle, İngilizce derslerini internetin bulunduğu her yerden sunmaya başladı.

DoğaEnglish ile İngilizce öğrenmek isteyenler, ev ya da ofislerinde, ya da internete bağlanabilecekleri herhangi uygun bir ortamda canlı derslere katılabiliyor. Yerli-yabancı dil eğitmenleri tarafından verilen gerçek zamanlı derslerde, online sınıflar 5-6 kişiden oluşuyor. Kullanıcıların ortak taleplerine göre belirlenen ders saatlerinde eğitmenler sesli ve görüntülü olarak gerçek zamanlı derslere başlıyorlar.

Normal sınıf ortamı akışında ilerleyen derslerde öğrenciler, eğitmenlerle anlık iletişim kuruyor, soru ve cevaplarla derse katılıyorlar. Ayrıca ders kaçıranlar için işlenen dersin birebir kaydı da daha sonra istenilen her an izlenebiliyor. Dil eğitimi için uygun vakti ayarlamakta güçlük çeken, iş koşulları ya da mesai şartları elvermeyen, trafik ya da ulaşım problemleri nedeniyle kurs ya da dershanelere devam etmekte zorlananlara, İngilizce derslerini bulundukları yere getiren DoğaEnglish, pratik ağırlıklı konuşturan metodu ve kolay erişimiyle İngilizce öğreniminde yepyeni bir dönem başlattı.  

Online İngilizce eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler dogaenglish.com sitesini ziyaret edebilir.     

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS