Darkness Reborn'a Türkçe dil desteği

Darkness Reborn'a Türkçe dil desteği

Aksiyon MMO türündeki başarılı oyun Darkness Reborn, Türkçe dil desteğinin yanı sıra 15 yeni bölüm ve 3 yeni boss ile yepyeni içeriklere kavuştu.

GAMEVIL’ın başarılı aksiyon MMO’su Darkness Reborn, yayınlanan son güncellemeyle birlikte Türkçe dil desteği ve çok sayıda içeriğe kavuştu. 15 yeni bölümün ve 3 yeni boss’un yer aldığı Ladune Çölü ile mobil oyun severlere heyecan dolu bir macera sunan Darkness Reborn, iOS ve Android kullanıcıları için eş zamanlı çoklu oynanışa olanak tanıyor.


Rekabeti körükleyen çok oyunculu modda PvP Savaşları gerçek zamanlı güncellenen sıralamalarda yükselebilmek için oyuncuları üç kişilik takımlar halinde yüzleştiriyor. Altı kişiye kadar oluşturulan oyuncu takımları ile iki başlı ejderha Belphegor’un inine baskınlar düzenlenebiliyor. Kooperatif oynanış ise oyunculara, ittifaklara katılarak canavarları ve en sonunda Lanetli Şövalye Damien’i alt etmek için zindanların yolunu açıyor.


Ünlü çiftlerin aşklarını ölçtük... Bakın kaç puan aldılar...


Mobil deneyimi zenginleştiren özgün içerikler


Çok oyunculu modun yanı sıra bir de bağımsız öykü modu bulunan Darkness Reborn ayrıca zengin bir MORPG deneyimini mobil platformda sunabilmek için çeşitli mücadeleler, ödüller ve karakter özelleştirme seçeneklerini barındırıyor.


Öne Çıkan Özellikler:


• PvP Savaşları – Oyuncular üçer kişilik gruplar halinde birbiriyle yüzleşerek, oyunun gerçek zamanlı liderlik panosuna adını yazdırmak için rekabet ediyor.
Dünya Boss Baskınları – Altı kişiye kadar kurulan partilerde oyuncular iki başlı ejderha Belphegor’a baskın düzenliyor.
• Kooperatif Zindanlar – Oyuncular kendi ittifaklarını kurarak, canavarlarla savaşmak ve sonunda Lanetli Şövalye Damien’i yenmek için zindana dalıyor.


Athletic Bilbao - Espanyol: 1-1 (Maç özeti)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS