Sarhoş öğretmen sınıfta çıplak bulundu

Sarhoş öğretmen sınıfta çıplak bulundu

Amerika'da bir kadın öğretmen, yeni başladığı okulda, ilk izlenim sınavından pek de yüksek olmayan bir not aldı. Okuldaki yanlış bir sınıfa giren öğretmen, sarhoş ve belden aşağısı çıplak halde bulundu ve kendisine bir şort giydirildikten sonra gözaltına alındı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Oklahoma eyaletinde bulunan Wagoner yerleşim bölgesindeki aynı adlı lisedeki görevine başlayan 49 yaşındaki kadın öğretmen Lorie Ann Hill, bu hafta başındaki ilk iş gününe votka içerek gitti. Uygun olmayan bir saatte aldığı alkolü biraz da fazla kaçıran öğretmen, yanlış bir sınıfta, masaya yığılmış bir halde, hem de belden aşağısı çıplak olarak öğrencilerini beklerken bulundu. Okuldaki yetkililerin durumu fark etmesi üzerine kadın öğretmen, okul müdürünün odasına alındı ve ilk iş, kendisine bir şort sağlamak oldu.


Yeni işindeki ilk izlenim sınavında başarısız bir performans sergileyen öğretmen, sarhoş bir halde de olsa en azından giyinik bir vaziyette polis tarafından gözaltına alındı.


ÜNLÜ MARKADAN SKANDAL TANITIM


Wagoner'deki bir polis yetkilisi, “Sınıfta, yolunu kaybetmiş bir şekilde bulunmuş. Biz olay yerine ulaştığımızda şort giydirilmişti. Diğer öğretmenler, bu kişiyi tanımıyordu. Görünüşe bakılırsa bu okula yeni başlamış" diye konuştu.


Arabasında yapılan aramada votka kokan bir şişe bulunan öğretmen, kamuya açık alanda rahatsızlık verecek şekilde sarhoşluktan kısa süreliğine gözaltına alındı. Söz konusu okulda çocukları bulunan ailelerin, olaya büyük tepki gösterdikleri öğrenildi.


ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS