magazin haberleri

Ben Affleck çocuklarının bakıcısı ile görüntülendi

Ben Affleck çocuklarının bakıcısı ile görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda 10 yıllık eşi, oyuncu Jennifer Garner’dan boşanma kararı alan Amerikalı aktör Ben Affleck, çocuklarının eski bakıcısı ile görüntülendi.

Önümüzdeki yıl Batman olarak izleyici karşısına çıkacak olan 42 yaşındaki ABD’li oyuncu Ben Affleck, 10 yıllık eşi Jennifer Garner’dan boşanma kararı almasından kısa süre sonra, ilişki dedikodularının çıktığı çocuklarının bakıcısı Christine Ouzonian (28) ile görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda Affleck’in çocuklarının bakıcısı ile gizli ilişki yaşadığı iddiası büyük yankı uyandırmış ancak Ben Affleck basın danışmanı aracılığıyla bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti. Ancak bakıcının kovulmasından 2 hafta sonra 17 Temmuz’da çekildiği ortaya çıkan bu görüntülerde bakıcı Ouzounian, Affleck’in kaldığı evine ziyarete gidip oyuncuya bir hediye verirken görülüyor.


 


Affleck’in basın danışmanı ısrarla gizli ilişki iddialarını reddederken, 10 yıllık eşi Jennifer Garner, şu sıralar Atlanta’da "Miracles From Heaven in Atlanta" adlı filminin çekimleri ile uğraşıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS