magazin haberleri

Kim Kardashian Erzurumlu çıktı!

Kim Kardashian Erzurumlu çıktı!

Ünlü ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın soyağacı ortaya çıkarıldı. Bu araştırmaya göre Kardashian'ın büyükbabası Arthur, Kars-Erzurum göçmeni iki Ermeni ailenin torunu.

İngiliz Daily Mail gazetesi yaptığı bir araştırmayla ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın soyağacını ortaya çıkardı.


Hazırlanan haberde, Kim Kardashian'ın Erzurum ve Kars'ın köylerinde yaşamış atalarına ait fotoğraflar yayınlandı.


Kim'in baba tarafından dedesi Tatos, 1913'te Anadolu'dan ayrıldı.


Kars’ın Karakale köyünde yaşayan ve Kim'in kuzeni olduğu öne sürülen Muammer Çopur, köyün nüfus kayıtlarını incelemiş, Kim Kardashian’la kendi büyükannesinin kardeş olduğunu öğrenmiş.


İbrahim Tatlıses'e zırhlı Cadillac


Dört kuşak öncesinden kuzen olduklarını dile getiren 29 yaşındaki Muammer Çopur, tüm köyün kendisini kıskandığını ve dünyaca ünlü tv yıldızıyla kendilerinin de bir akrabalıklarının olup olmadığını bilmek istediklerini söyledi.Kim Kardashian'ın 3 kuşak önceki büyük babası Hovhannes Miroyan 2 kuşak önceki büyük annesi annesi Lusyak Çorbacıyan 1900'lü yılların başında kızları Vartanuş'u yanlarına alarak Erzurum’dan California’ya göç etmişti.


Kardashian'ın aile köklerinin Kars ve Erzurum'a dayandığı bilgisinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada Karslı ve Erzurumlu ünlüler ve Kim Kardashian'ın fotoğrafları yayılarak 'Hemşehri' esprileri yayıldı.


Kardashian'lar bu kez Love için soyundu

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS