Abdurrahim Albayrak'tan zehir zemberek açıklama: Florya'yı kapatırız

Abdurrahim Albayrak'tan zehir zemberek açıklama: Florya'yı kapatırız

Galatasaray Kulübü'nün Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak, GSTV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Albayrak, basın mensuplarını kast ederek, "Bizi mecbur bırakmasınlar. Yoksa Florya'yı onlara kapatmak zorunda kalacağız" dedi.

İşte Albayrak'ın o açıklamaları:


"Her şeyden önce dün havaalanına indiğimiz andan itibaren bizi yalnız bırakmayan Gaziantep halkına çok teşekkür ediyoruz. Bizi çok mutlu ettiler. Gaziantep Valisi benim çok eski bir dostum. Her yıl Antep'e geldiğimiz zaman bize moral verir. Çok çok teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da bu zor günde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Galatasaray, bu zor günlerin altından kalkacak bir camiadır. Kimsenin şüphesi olmasın."


Galatasaray'ın başına 6 ay sonra Fatih Terim mi geçecek?


'Florya'yı kapatırız'


"Galatasaray'la ilgili çıkan haberler beni üzüyor. Selçuk'la ilgili herhangi bir tasarrufumuz yok. Bunların hepsi yalandır. Selçuk İnan, geçmişteki hocalarımızla ilgili kötü konuşacak bir karaktere sahip bir insan değil. Taraftarlarımızın bu tür haberlere inanmamalarını rica ediyorum. Futbolcularımızın alın terine kimsenin leke sürmesine hakkı yok. Bütün basın mensubu arkadaşlarıma sesleniyorum: Allah aşkına bir şeyi tam emin olmadan yazmasınlar. Maç günü de oyuncularımızın kafasını karıştırmaya kalkmasınlar. Bizi mecbur bırakırsalar Florya'yı onlara kapatmak zorunda kalacağız. "


UEFA'dan Galatasaray'ı kızdıracak tweet!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS