Fikret Orman'dan transfer müjdesi

Fikret Orman'dan transfer müjdesi
DHA

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gelecek sezon Vodafone Arena'da oynayacak futbol takımına gerekli mevkilere transferler yaparak, güçlerine güç katacaklarını söyledi.

Orman, siyah-beyazlı kulübün resmi yayın organlarından Beşiktaş Dergisi'nin mayıs ayı sayısındaki yazısında, siyah-beyazlı camia ve taraftarlara seslenerek, şu ifadeleri kullandı:

"Tertemiz mazisi, sportmenlik anlayışı içerisindeki mücadelesi, asla taviz verilmeyen ilkeleri ve duruşuyla futbol takımımız, ligde sona doğru yaklaşıyor. Beşiktaş, bir başarının etrafında toplanan insanların oluşturduğu bir kültür değildir. Beşiktaş, bir kültürün etrafında toplanan insanların başarısıdır. Bu kültürün temel dayanakları, emeğe, adalete, hakkaniyete olan inanç ve aynı zamanda rakibin emeğine saygı duymaktır. Bu kültür, 'Hakkı'yla oynayıp, 'Şeref'iyle kazanmaktadır. Beşiktaş, sahada kazanmaya inanan tüm diğer takımların ve sporseverlerin önündeki tek büyük örnektir. Her ne olursa olsun biz, geçmişimizde olduğu gibi bugün de yarın da aynı duruş, aynı inanç, aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Sezon bitiminde gerekli değerlendirmeyi yaparak, tüm sezonu gözden geçireceğiz. Ayrıca, bir sonraki sezon Vodafone Arena'da izleyeceğimiz futbol takımımızda, gerekli mevkilere transferler yaparak, gücümüze güç katacağız."

Beşiktaş armasının olduğu her platformda, en üst noktayı hedeflediklerini kaydeden Fikret Orman, başarı kriterlerinin Türkiye ligleri ile sınırlı olmadığının altını da çizdi. 2013-2014 sezonuna Balkan Kupası'nı kazanarak başlayan ve CEV Challenge Kupası'nda final oynayan Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nı tebrik eden Orman, Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi'ne yükselen erkek voleybol takımını da kutlayarak, bütün kulvarlarda büyük başarılara şahitlik edeceklerini iddia etti.

- Sponsorlukların önemi

Dünyada söz sahibi bir kulüp olma yolunda, sponsorlukların Beşiktaş için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulayan Orman, şunları ifade etti:

"Kalde ile imzaladığımız sponsorluk sözleşmesiyle iş birliğimizi 2019 yılına kadar uzattık. Sektöründe dünya markası olan Kalde, Beşiktaş'a verdiği destekle marka değerine bu yıl da önemli katkı sağlayacak. Bu işbirliğini yenilenen içerikle tekrar hayata geçirmek, bizi son derece mutlu etti. Sponsorluk anlaşmamızın tüm Beşiktaş camiası ve Kalde için hayırlı olmasını, her iki markaya da bol şans getirmesini diliyorum."

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı da kutlayan Orman, şunları kaydetti:

"Cumhuriyet'e yaraşır yepyeni bir neslin zihinsel ve bedensel eğitiminde, Türk sporunun gelişiminde daima Ata'sının hizmetinde olan camiamız için 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çok daha anlamlı ve gurur verici bir tarihtir. Türk gençliğinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutlarken, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını da minnetle anıyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS