Galatasaray Joachim Löw'le görüşmedi

Galatasaray Joachim Löw'le görüşmedi
Reuters

Galatasaray'da Roberto Mancini'nin ayrılması, Mircea Lucescu'nun ise Ukrayna'da kalma kararı alması üzerine irtibata geçildiği iddia edilen Joachim Löw ile hiç görüşülmediği öğrenildi.

Erdal Keser ve Bülent Tulun'un görüştüğü iddia edilen Löw'ün menajeri Harun Arslan, "Kimseyle görüşmedim, Galatasaray'dan da bir teklif almadık." dedi.


Roberto Mancini'nin açıklamasının ardından Galatasaray'da teknik direktör adayları arasında bir numarada gösterilen Joachim Löw konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray'ın Alman teknik adamın menajeri ve çok yakın dostu Harun Arslan ile Erdal Keser - Bülent Tulun ikilisi ile masaya oturduğu iddia edilse de konu hakkında flaş bir açıklama geldi.


"GALATASARAY'DAN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİK"


İddiaların merkezindeki isim olan Harun Arslan, Galatasaray - Löw iddiası ile ilgili sporx.com'a özel açıklamalarda bulundu. Erdal Keser ve Bülent Tulun ile bir görüşme yapmadığını dile getiren Arslan, "Galatasaray'dan kimseyle görüşmedim ve bize şu ana kadar Galatasaray'dan tek bir teklif gelmedi, dolaylı yoldan, arıcalardan da bir teklif gelmedi." dedi.


Löw'ün Galatasaray'a gelişinin imkansız olduğunu vurgulayan menajer Arslan, "Löw'ün durumu ortada, şu anda Alman Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda ve takımla olan sözleşmesi de 2016'ya kadar devam ediyor, sözleşmesi daha yeni uzatıldı. Kaldı ki, Löw'ün orta vadede Almanya'dan ayrılma gibi bir düşüncesi de yok." ifadelerini kullandı.


Löw konusunda gerçekçi olmak zorunda olduklarını ifade eden Arslan, "Gerçekçi olalım, Löw şu anda Türkiye'ye gelmez. Galatasaray'ın da böyle bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Löw'ün Türkiye'ye gelme olayı kesinlikle mümkün değil." şeklinde konuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS