Tweet cezasına attığı tepki tweet'inden de ceza aldı

Tweet cezasına attığı tepki tweet'inden de ceza aldı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, attığı tweet'ten dolayı ceza almasına tepki olarak attığı tweet'ten de ceza aldı.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, Fenerbahçe maçına Bülent Yıldırım’ın atanmasına Twitter hesabından gösterdiği tepki nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından  10 Şubat'ta açıklanan kararla 28 gün hak mahrumiyeti ve 34 bin lira para cezasına çarptırılmıştı.


Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, attığı tweet nedeniyle aldığı cezaya yine Twitter'dan tepki göstermişti.


Uzunay'ın bu tepkisi de cezasız kalmadı. PFDK, Ali Uzunay'a yine attığı tweet'ten dolayı 28 gün hak mahrumiyeti ve 34 bin lira para cezası verdi. Ayrıca yaptığı açıklamalar nedeniyle de 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin lira para cezası verildi.


"TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ALİ UZUNAY'ın, sosyal paylaşım sitesinde kendisine ait hesaptan açıklama yaparak gerçekleştirdiği sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 28 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 34.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,


TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ALİ UZUNAY'ın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."


Trabzonspor'a 1 maç seyircisiz oynama cezası

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS