Samsung Galaxy Note 5 böyle mi görünecek?

Samsung Galaxy Note 5 böyle mi görünecek?

Samsung Galaxy Note 5’in iPhone 6S Plus’tan daha önce pazarda olması amacıyla Ağustos ayında tanıtılacağı söylenirken sızdırılan görseller ve yayınlanan 3D konsept tasarımlar telefon hakkında genel bir izlenim oluşmasını sağlıyor.

Samsung yeni nesil Galaxy Note 5 ile öncelikle muhtemel iPhone 6S Plus müşterilerini hedef alacak ve bundan dolayı iPhone 6S Plus‘tan daha önce satışa sunulacak. Bu taktik işe yarar mı yaramaz mı bunu zaman gösterecek ama sanırız Galaxy Note 5 Samsung tarafından yapılmış en başarılı telefon olacak; olmalı!Rakibi Apple‘ın da phablet kategorisinde telefon yapması Samsung‘un artık bu noktada rakipsiz olmamasına sebep oldu. iPhone 6 Plus satışları tabi ki iPhone 6 kadar olmadı ama Android işletim sisteminden iOS işletim sistemine geçiş yapanlar için iPhone 6 Plus tek tercih oldu.


Daha fazla kullanıcının iOS’a geçiş yapmasının önüne geçmeye çalışan Samsung’un yeni nesil Galaxy Note 5 ile bunu başarabileceğini düşünüyoruz. Zira yayınlanan görseller Galaxy Note 5‘in oldukça agresif bir telefon olacağını gösteriyor.


Ünlü tasarımcı Ivo Marić şimdiye kadar yayınlanan görsellerden ve sızdırılan bilgilerden yola çıkarak Galaxy Note 5‘in 3D tasarım konseptini yayınladı. Samsung’un oldukça beğenilen Galaxy S6 tasarımını Galaxy Note 5’te de devam ettirmesi beklenirken bu görsellerin nihai ürüne oldukça benzediğini belirtelim.


Galaxy Note 5 ile ilgili bilinen diğer özellikler ise şöyle;  • 5,7 inç 2K yeni nesil AMOLED ekran

  • Exynos 7422 işlemci

  • 4 GB DDR4 RAM

  • 16 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kamera

  • 4000 mAh üzeri pil gücü

  • Geliştirilmiş S-Pen deneyimi

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS