İşinize odaklanmanızı sağlıyor

İşinize odaklanmanızı sağlıyor

İşe odaklandığımız ya da odaklanmak istediğimiz zamanlarda devamlı olarak sosyal medyadan veya farklı yerlerden bildirimler gösteren bilgisayar, dikkatimizin kolayca dağılmasına neden oluyor. Indiegogo işte buna karşı bir çözüm oluşturmuş durumda.

Indiegogo‘da 100 bin Dolar destek arayan proje kapsamında cihaza sahip olabilmek için en az 39 dolar yaklaşık olarak 108 TL ödeme yapmak gerekiyor.


Bu fiyata 1 yıllık premium uygulama üyeliği de dâhil edilmiş. Üyelik sona erdiğinde ise belirli bir ücret karşılığında yenileme yapılabiliyoruz.


Eğer her şey yolunda giderse cihazın Eylül ayında kullanıcılarla buluşturulması planlanıyor. Tuşa basıldığı anda daha önceden planlanan uygulamalar açılıyor ve bu uygulamaların dışına çıkılmasına izin verilmiyor.


30, 50 veya 90 dakika olarak ayarlanan odaklanma süresi boyunca gerçekten verimli bir çalışma gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.


Çalışma periyotları arasında dinlenmek için de zaman veren cihaz böylece sağlıksız bir şekilde fazla çalışmanın önüne geçiyor.


Çalışma süresini ve verimliliğini bilgisayar üzerindeki uygulamasında tutan cihaz; ödül sistemiyle kullanıcıyı çalışmaya teşvik ediyor. Bir uygulamayla da yapılabilecek bu işlemlerin hepsi; bir fiziki cihaz ile artık gerçekleşecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS