Samsung hakkındaki son dakika bilgileri!

Samsung hakkındaki son dakika bilgileri!

Samsung 13 Ağustos’taki Unpacked etkinliğine geri sayım devam ederken etkinlikte tanıtılacağı düşünülen Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ ile ilgili basın görselleri de internete sızdırılmaya başlandı.

Her iki model ile ilgili donanım bilgileri henüz iddia seviyesinde. Galaxy Note 5 modelinde yongaseti içinde; işlemci, grafik işlemcisi, ana bellek, dâhili depolama alanı ve LTE modemi barındıran Exynos 7422 yongaseti kullanılacağı öngörülüyor.


Kaynaklara göre Exynos 7420 yongasetinden tek fark ise bu ePOP adı verilen hepsi bir arada tasarımı olacak. Daha önceki sızan görselle bakıldığında raflarda bizi bekleyen tasarımın bu olacağını söyleyebiliriz.


Artık yapbozun parçaları tamamen yerine oturmuş durumda. Özellikle Galaxy Note 5 ekran kalemi ile ilgili soru işaretleri de giderilmiş durumda.


Ekran kaleminin üst kısmında tükenmez kaleme benzer bir tuş olduğu gözlerden kaçmamakta. Bu tuşa basarak kullanıcının tırnağının hamle yapması için gereken boşluk daha da artıyor ve çıkarılması kolaylaşıyor. Ayrıca önceki modellerin aksine kalem yuvasının dış kenarı biraz eğimli tasarlanmış.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS