Top Gear Amazon’da

Top Gear Amazon’da

Top Gear’ın dünya çapında 350 milyondan fazla izleyicisi bulunuyor. ingiltere’de 8 milyon düzenli izleyicisi var. Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May tarafından hazırlanan program Amazon Video’da yer alacak.

Geçen aylarda programın sunucusu olan Clarkson ile yapımcı arasında sorun yaşanmıştı. Sonrasında Jeremy Clarkson’ın işine son verildi. Top Gear bir süre ara verdi. Sunucu değişikliğine gidildi ancak izleyiciler bunu pek olumlu karşılamadı. Dünya çapında 350 milyondan fazla izleyicisi olan Top Gear’da görmek istedikleri yüz Jeremy Clarkson’du.


Clarkson, resmi Twitter hesabı üzerinden attığı tweet ile ortalıktaki karışıklığa bir son verdi. Clarkson, tweetinde Amazon Video ile çalışacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti. Aynı zamanda yanında Richard Hammond ve James May’inde yer alacağını belirten Clarkson’u bundan böyle Amazon Instant Video görmek mümkün. Amazon Prime üyeleri tarafından izlenilebilecek olan programın üç sezon sürmesi düşünülüyor. İlk sezonun ise önümüzdeki yıl başlayacağı söyleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS