Doğu'da kar yağışı

Doğu'da kar yağışı

Kar yağışının etkili olduğu bölgede, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 10 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. Bölge genelinde hava sıcaklıklarında 3 ila 5 derece düşüş bekleniyor

Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 10 dereceyle Ardahan'da kaydedildi. Meteoroloji Tahmin ve Uyarı Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre, alçak basınç sisteminin etkisinde olan bölgede, havanın çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren Erzurum ve Erzincan'da hafif aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


Ayakkabı kutularındaki paralar 'faiziyle' birlikte iade


Bölge genelinde hava sıcaklıklarında 3 ila 5 derece düşüş bekleniyor.Gece en düşük hava sıcaklığı, Muş'ta sıfır, diğer illerde sıfırın altında olmak üzere Erzincan, Iğdır, Bitlis ve Hakkari'de 1, Van'da 2, Erzurum'da 3, Ağrı'da 4, Kars'ta 6 ve Ardahan'da 10 derece ölçüldü.Günün en yüksek sıcaklıkları Erzincan ve Van'da 5, Iğdır Muş ve Hakkari'de 4, Bitlis'te 3, Ağrı'da 2, Erzurum'da 1, sıfırın altında olmak üzere Kars'ta 2 ve Ardahan'da 4 derece tahmin ediliyor. Kar kalınlıkları, Kars ve Ardahan'da 4, Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde 20, Erzurum'daki Palandöken Kayak Merkezi'nde 20 ve Konaklı Kayak Merkezi'nde 21, Kop Dağı'nda ise 14 santimetre ölçüldü.


Yetkililer, gece ve sabah saatlerinde oluşabilecek sis, pus ve buzlanma olaylarına karşı vatandaşları uyardı.


CHP'li vekil o pankartı asınca AK Partili kadın vekil kürsüye koştu

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS