{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (06-12-2022)

Hava Durumu (06-12-2022)

Türkiye’nin büyük çoğunluğunda parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü hakim. Kuzey ve iç bölgelerde sabah ve gece saatlerinde sis etkili olurken Orta Karadeniz’de sağanak, Doğu Anadolu’da karla karışık yağmur ve kar yağışları görülüyor. Denizlerde beklenen kuvvetli bir rüzgar yok. Genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında rüzgarlar esiyor.

Marmara Bölgesinde çok bulutlu bir hava görülüyor. Kocaeli dolaylarında yerel yağmur geçişleri de etkili olabilir. Sıcaklık bölgede en yüksek 13 derece ölçülüyor. Çarşamba günü bulutlar dağılıyor az bulutlu bir hava bekleniyor.

Ege Bölgesinde gökyüzü az bulutlu. İç kesimlerde gece ve sabah saatlerinde sis etkili oluyor. Sıcaklık kıyıda 14-15, iç kesimlerde 10-11 derecelerde ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölgede en yüksek 20-21 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü bölgenin batı kesimlerine yağış geliyor.

İç Anadolu Bölgesinin genelinde sisli puslu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 10-11 derece ölçülüyor. Gece ise bölgenin doğusunda 0 derecenin altına iniyor.

Karadeniz Bölgesinde yağışlı ve bulutlu bir hava hakim. Bölgenin batısında ve yüksek kesimlerinde zaman zaman sis de görülüyor. Sıcaklık Bolu’da 10, Samsun ve Trabzon’da 14 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Yer yer karla karışık yağmur ve kar yağışı da görülüyor. Sıcaklık gece bölge genelinde 0 derecenin üzerine çıkamıyor. Bölgenin doğusunda gündüz 2 ile 4 derece arasında seyrediyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Diyarbakır dolaylarında ise yağmur bekleniyor. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 13, Şanlıurfa’da 15 derece ölçülüyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS