Hava Durumu (13-09-2021)

Hava Durumu (13-09-2021)

İstanbul’da gökyüzü parçalı bulutlu, sıcaklık 26 derece. Ankara’da yer yer bulut geçişi görülecek, sıcaklık 29 derece. İzmir’de parçalı bulutlu bir gökyüzü var, beklenen en yüksek sıcaklık 30 derece. Hava sıcaklıkları Türkiye geneli mevsim normalleri civarında. Marmara’da bazı kentlerde, Ege’nin kuzeyinde ve Karadeniz’in doğusunda sağanak yağmur bekleniyor. Denizciler dikkat! Güney Ege’de fırtına görülebilir. Rüzgar Marmara’da şiddetli, diğer bölgelerde ise orta kuvvette esecek.

Marmara geneli parçalı bulutlu. Sıcaklıklar mevsim normallerinde. Bazı kentlerde sağanak yağmur görülebilir. Salı günü bölgenin güney kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor.

Ege geneli parçalı bulutlu. Bölgenin iç kesimlerinde kısa süreli yağmur geçişi görülecek. Sıcaklıklar kıyı kesimlerde mevsim normallerinde, iç kesimlerde ise mevsim normallerinin biraz altında.

Akdeniz’e parçalı bulutlu bir gökyüzü hakim. Çarşamba günü bölge genelinde gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Bölgedeki sıcaklık Eylül ayı normallerinde.

Bu hafta İç Anadolu’da daha sıcak bir hava var. Bölge geneli az ve parçalı bulutlu bir gökyüzü var. Bölgenin batı kesimlerinde ise kısa süreli yağmur geçişinin ardından güneş görülecek.

Karadeniz’in doğu kesimleri gök gürültülü sağanak yağmurlu. Yağışlar Salı günü artarak bölgede birçok kentte etkili olacak, Çarşamba günü ise bölgenin tamamında etkili olması bekleniyor.

Doğu Anadolu’nun kuzeyi gök gürültülü sağanak yağmurlu. Bölgenin güneyinde ise bulutlu bir gökyüzü var. Sıcaklıklar kuzey kesimlerde daha düşük, güneyde ise daha yüksek.

Güneydoğu Anadolu’da az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklıklar geçtiğimiz haftaya göre biraz daha düşük. 3 günlük tahminlere göre bölgede yağış beklenmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS