hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (14-02-2024)

  Hava Durumu (14-02-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava hakim. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasına geriledi. Perşembe günü yağışların sürmesi ve sıcaklıkların birkaç derece daha azalması bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava görülüyor. İzmir'de 17, Denizli'de 13, Muğla'da 14, Afyonkarahisar'da 7 derecelik sıcaklık ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde de yağışlı havanın etkisi devam ediyor. Sıcaklık Antalya' ve Adana'da 17, Kahramanmaraş'ta 11, Hatay'da 15 derece ölçülüyor. Perşembe ve Cuma günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde de yağışlar görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 10 ile 15 derece arasında seyrediyor ancak Eskişehir dolaylarında sıcaklık tek hanelere iniyor.

  Karadeniz Bölgesinde de yağışlar bölge geneline yayıldı. Sıcaklık ise Bolu'da 9, Samsun'da 17, Trabzon'da 16 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağışlar kuzey ve güney kesimlerde karla karışık yağmura dönebiliyor. Sıcaklık ise bölgede 5 ile 10 derece arasında seyrediyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Gaziantep ve Adıyaman'da 11, Diyarbakır'da 12, Şanlıurfa'da 15 derece ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow