Hava Durumu (21-03-2021)

Hava Durumu (21-03-2021)

Marmara ve Karadeniz Bölgelerinde yağmur sağanak şeklinde görülebilir. Ege ve İç Anadolu'da hava bulutlu, yer yer yağış görülebilir. Doğu Anadolu'da karla karışık yağmur, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgelerinde ise bulutlu bir hava görülüyor.

Rüzgar yurdun Ege, Marmara ve Karadeniz kıyılarında etkili olacak. Ege Bölgesi, Marmara ve Karadeniz'de rüzgar kuvvetini artıracak. Doğu Anadolu güneyden esen şiddetli rüzgarların etkisinde olacak.

İstanbul'da gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor sıcaklık 10 derece. Ankara ve Bursa sağanak yağmurlu sıcaklık 13 ve 14 derecelerde. İzmir çok bulutlu sıcaklık 22 derece. Marmara'da salı gününe kadar hava yağışlı görünüyor. Edirne gök gürültülü sağanak yağmurlu 7 derece, Kocaeli ve Balıkesir'de yağmur sağanak olarak yağacak sıcaklıklar 12 ve 13 derece. Çanakkale'de karla karışık yağmur görünüyor sıcaklık 18 derece.

Ege Bölgesi'nde bulutlu hava yerini Pazartesi'den itibaren yağışlı havaya bırakacak. Denizli bulutlu 22 derece, Kütahya'da sağanak yağmur var sıcaklık 16 derece, Muğla ve Afyon çok bulutlu sıcaklık 17 derece.

Akdeniz'de sıcaklık yükseliyor. Pazartesi ve Salı gök gürültülü sağanak yağmur bölgede etkili olacak. Antalya ve Mersin çok bulutlu, sıcaklık 20 ve 19 derecelerde. Adana ve Mersin'de sıcaklık 20 dereceyi buluyor ve hava parçalı bulutlu.

İç Anadolu Bölgesi'nde yağışlar devam ediyor. Eskişehir'de sağanak yağmur görülecek sıcaklık 13 derece. Konya, Kayseri çok bulutlu. Konya 19, Kayseri 16 derece. Sivas'ta hava yağmurlu sıcaklık 12 derece.

Karadeniz Bölgesi sağanak yağmurların etkisinde. Bolu'da sıcaklık 12 derece, Samsun 9, Gümüşhane ve Trabzon'da sıcaklık 10 ve 11 derecelerde.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars ve Erzurum'da karla karışık yağmur bekleniyor. Sıcaklık her iki şehirde de 6 derece. Malatya ve Hakkari çevresinde hava bulutlu sıcaklık 15 ve 10 derecelerde görünüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu, pazartesiden itibaren yağış bekleniyor. Gaziantep 18 derece, Diyarbakır 19 derece. Şanlıurfa'da sıcaklık 20 dereceyi bulacak, Mardin 16 derece.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS