İstanbullu Gelin 33. bölüm fragman videosu ne zaman yayınlanacak?

  1. Ajanda
İstanbullu Gelin 33. bölüm fragman videosu ne zaman yayınlanacak?
İstanbullu Gelin 33. bölüm fragman videosu ne zaman yayınlanacak?

Esma'nın alevler içerisinde kalmasının ardından İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Faruk ve Süreyya arasında problem kalmamasına rağmen avukat ile Esma'nın durumu işleri karıştırmıştı. Peki, İstanbullu Gelin dizisi 33. bölüm fragmanını ne zaman yayınlayacak?

İstanbullu Gelin son bölümde yanan binanın içinde mahsur kalan Esma ölümle burun buruna gelmişti. Yılbaşı haftasında geçen mutlu dakikaların ardından konaktaki entrikalar yeniden devam etmişti. İstanbullu Gelin dizisinin 33. bölüm fragmanının ise çarşamba günü yayınlanması bekleniyor.

İSTANBULLU GELİN FRAGMAN VİDEOSU VE 32. BÖLÜM ÖZETİ

Fikret’in aile içerisinde huzursuzluk çıkardığını düşünen Faruk onunla konuşmak istediğini dile getirecek. Fikret’e kendisine gelmesi yönünde uyarlarda bulunmaya karar veren Faruk bir kez daha gerginliğin çıkmasına neden olacak. Avukat ile Esma’yı sohbet ederken gören kişilerse ailenin diğer üyelerini bu durumdan haberdar edecek. Faruk ve Süreyya arasında yaşanan olumlu sürece rağmen konaktaki gerginlik yangının çıkmasının ardından yerini paniğe bıracak.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ ŞAŞIRTACAK!

Yayıncı kuruluştan 12 Ocak Cuma günü yayınlanacak bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS