İzleyici Temsilcisi

Sevgili CNN TÜRK izleyicileri,


CNN TÜRK ekranlarında, her gün 24 saat, haftada 7 gün kesintisiz yayın sürüyor. Her gün yüzden fazla haber, dünyanın dört bir köşesinden gelen görüntüler, onlarca farklı görüş, çok sayıda grafik, harita gibi görsel malzeme izliyorsunuz.
Bu aynı zamanda, saate karşı bir yarış.

Bu yarışta, çoğunlukla hiç bir kasıt olmadan, ama farklı nedenlerle hatalar da yapılıyor. Örneğin isimler yanlış söyleniyor, Türkçe hataları yapılıyor. Ya da bilgi eksiklikleri oluyor. Yayın etiğine, yayın ilkelerine aykırı davranılabiliyor. Ya da, bir birey olarak siz izleyicilerimizin kişilik haklarını zedeleyen iddialara, söylentilere yer veriliyor.

Çoğu zaman bu hataları, eksikleri en hızlı yakalayanlar sizler oluyorsunuz.
İzleyici Temsilciliği işte, sizin bu konulardaki görüşlerinizi, izlenimlerinizi bizimle paylaşmanızın en kolay, en doğrudan yolu. İzleyicilerin, yine izleyiciler adına yaptıkları bir "kalite kontrolü."

Bu "kalite kontrolü" için temel rehberimiz, evrensel gazetecilik ilkeleri, ve bunu en iyi şekilde yansıttığına inandığımız, sizin de bu sayfadan erişebileceğiniz Demirören Yayın Holding Yayın İlkeleri'dir.

CNN TÜRK'te birlikte çözüm üretmeye, "ortak akla" ulaşmaya büyük önem veriyoruz.

Siz de görüşlerinizi, eleştirilerinizi, önerilerinizi bizlerle paylaşın, bu sürece siz de katılın.

CNN TÜRK TV izleyici temsilcisi hakkında
CNN TÜRK TV İzleyici Temsilcisi
Ferda Serbest Pala

Kurumsal İletişim, Marka ve Pazarlama Müdürü

0212 413 56 65
CNN TÜRK Radyo temsilcisi hakkında

CNN TÜRK Radyo Temsilcisi

Gamze Dinç

Demirören Radyo Grubu Rezervasyon Sorumlusu

Gamze Dinç; 2005 yılından beri Demirören Radyo Grubu Rezervasyon sorumlusu olarak çalışmaktadır. Daha önce Ay Yapım ve Radyo 99’da görev alan Dinç, Bahçelievler Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar Akademisi Reklam ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.