İsveç şurubuyla bağışıklık sisteminizi güçlendirin

İsveç şurubuyla bağışıklık sisteminizi güçlendirin

İksir sözünü en son ne zaman duydunuz? Belki bir çizgi filmde, bir masalda ya da mitolojik bir hikayede… İçeni güçlendirir, ömrü uzatır, ejderhaları uzak tutar… Normal şartlar altında kahramanımızın yapamayacağı şeyleri yapmasını sağlar. Tabi iksirin içindeki maddeleri hazırlayan becerikli bir el olmalı. Alternatif tıp, iksire gerçek hayatta da bir karşılık buldu: İsveç şurubu.

Gelin sağlıklı yaşam arayışında önemli bir yere sahip bu İsveç şurubunu yakından tanıyalım. Yalnız ejderhaları uzak tutamayabilir…


14. yüzyılda İsveçli hekim Phillipus Paracelsus tarafından harmanlanan karışım, 18. yüzyılda Dr. Claus Samst tarafından yeniden keşfedilerek bitkisel tedavi amaçlı kullanılmaya başlandı. 1970’lerin sonuna doğru Avusturyalı Herbalist Maria Treben’in kitabıyla da şöhreti Avrupa dışına yayıldı. Türkçeye çevrilen kitap 1984’te yayımlandıktan kısa bir süre sonra İsveç şurubu ülkemizde de bilinmeye başladı. Günümüzdeyse sağlıklı yaşam çevrelerince tercih edilen çok özel bir içecek.


Şurup yüzde 97 elma sirkesi, yüzde 3 bitki karışımı, anason, sinameki yaprağı, kakule, tarçın, besbase ve safrandan oluşuyor.


Peki şöhreti tüm dünyaya yayılan bu mucizevi sağlık iksirini bu kadar önemli kılan ne? İsveç şurubu bağışıklık sistemini güçlendirici, serbest radikalleri temizleyici, metabolizmayi düzenleyici ve hücreleri diri tutan özelliğe sahip. Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle de vücuttaki yağları yakıyor.


İsveç şurubunu günde 1-2 defa 1 (bir) tatlı kaşığı sulandırarak tüketmeniz tavsiye ediliyor.


110 yıllık kadim formüllerden tamamen doğal hammaddelerle üretilen bu mucizevi iksir İsveç şurubu Aradolu.com’da* sizi bekliyor. Besin deposu granola barlardan, mutluluk kaynağı süt karameline kadar, Danimarka'dan gelen özel, organik şampuanlardan bitkisel cilt bakım kremlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Aradolu.com’da fit ve sağlıklı yaşamaya özen gösteren herkese uygun bir ürün mevcut.


“Keşfet” sloganıyla tüketicilerine hizmet veren Aradolu.com yeni yılda tasarım moda, kitap ve ev aksesuarları alanlarında da yenilikler sunmaya hazırlanıyor. Aradolu.com, yerli ve yabancı ürün üretimi olan 85 farklı tedarikçiyle çalışıyor. 2000’e yakın ürünü bünyesinde barındırıyor.
Kısa sürede ulaşılabilir kaliteli yaşamın yegane sitesi Aradolu.com, Türkiye’nin dört bir yanına verdiği hizmetin yanı sıra Avrupa’da yaşayan sağlıklı, kaliteli ve organik yaşam severlerin yapacakları alışverişleri Avrupa’nın neresinde olurlarsa olsunlar bir günde teslim ediyor. Siz de yaza girmeden kendinizi keşfedip kaliteli yaşama dair birçok ürünü satın alabileceğiniz Aradolu.com’a tıklayın.


*Aradolu.com tarafından sponsorlu içerik 


Gıda alışverişleri için interneti tercih eder misiniz?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS