Ozon yağının gençleştirici etkisi

Atmosferde doğal olarak bulunan ozon gazı pek çok işleve sahip. Birkaçını sayacak olursak; havayı temizliyor, güneşin zararlı UV ışınlarından koruyor, içme sularının arıtılmasını sağlıyor ve bakteri, virüs ve mantarlar gibi mikroorganizmaları yok ediyor. Ozon aynı zamanda güzellik endüstrisinde de kullanılıyor. Özellikle de saf zeytinyağı ile ozon gazının karışımından elde edilen ozon yağı sayısız faydasıyla biliniyor. Ozon yağının cilde mucizevi etkilerini sizler için sıraladık.Dokuları gençleştirme

Ozon, insan vücudunun genç kalması için en önemli element olan oksijen moleküllerini içeriyor. Bu nedenle de dokuları gençleştiriyor. Kan dolaşımını hızlandırarak cilde parlaklık veriyor. Düzenli kullanımda yaşlılığa bağlı kırışıkları geciktiriyor.

Selülit tedavisi

Ozonlanmış zeytinyağı, masaj yaparak cilde uygulandığında ciltteki selülitlerin oluşumunu engelleyerek, var olan selülitlerin azalmasına yardımcı oluyor. Ozon yağı
uygulanan cildin elastikiyeti de artıyor.

Cilt lekeleri
Ozon yağı güneş ışınlarından cildi koruyarak cilt yaşlanmasını engelleyip ciltte oluşan kahverengi lekelerin ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı oluyor.
Yanık tedavisi

Çeşitli cilt hastalıklarında kullanılan ozon yağı, özellikle yanıklarda çok etkili.

Göz bakımı

Göz halkalarının ve morluklarının giderilmesine yardımcı oluyor.

Ozon yağı masajı

Ozon gazı ile birleştirilmiş saf zeytinyağıyla yapılan masaj sayesinde sağlıklı, parlak ve güzel bir cilde sahip olmak mümkün.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS