Kalp Atışı 16. bölümde Eylül, Ali Asaf'a şiddet uyguluyor

  1. Ajanda
Kalp Atışı 16. bölümde Eylül, Ali Asaf'a şiddet uyguluyor
Kalp Atışı 16. bölümde Eylül, Ali Asaf'a şiddet uyguluyor

Genç doktor Eylül'ün hikayesini anlatan Kalp Atışı yeni bölüm fragmanıyla dizideki aksiyon sahnelerinin daha da artacağını gösterdi. Ali Asaf ile barışmalarının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen ikili yaşanan son olaylara tepkisiz kalamayacak. İşte, Kalp Atışı'nda Eylül ve Ali Asaf'ın oldukça şiddetli bir şekilde kavga edeceği o görüntülerin yer aldığı gelecek bölümün tanıtım videosu...

Kalp Atışı son bölümde herkesin merakla beklediği soru yanıt bulmuş ve Eylül'ün yaşayacağı ortaya çıktmıştı. Gelecek bölümün tanıtımının yayınlanmasının ardından Eylül’ün riski yüksek alana girmemesi gerektiğini söyleyen Ali Asaf ile aralarında yeni bir tartışma yaşanacağı anlaşıldı. İşte gelecek bölümde Eylül'ün arabasının önünü kesen Ali Asaf'ın genç doktoruyla karşı karşıya geleceği o dakikalar...

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

15. BÖLÜM ÖZETİ

Doktorlara benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken sevilen dizide bu hafta hastaneyi karıştıran olaylar yaşanacak. Önce Eylül’ün saldırı sonrası yaralanması ardından da Ali Asaf’la birlikte rehin duruma düşmesi gündem olacak. İkilinin hayati tehlikelerinin devam ettiği esnada düzenlenen riskli operasyon Eylül ve Ali Asaf’ın yeniden sağlığına kavuşmasını sağlayacak. Genç kızın geleceği ile ilgili verilen önemli karar ise herkesi şaşkınlığa uğratacak. Ali Asaf ve Sinan’ın bulunduğu hastane toplantısına katılan Eylül, önce “Bunun ne işi var burada derhal çık buradan” sözleriyle karşılaşacak ardından da Ali Asaf’ın kendisini savunmasıyla rahat bir nefes alacak. Avukatın yaptığı “Eylül Erdem bundan sonra hastanenin yeni ortağı sizsiniz” açıklaması ise herkesi şoka uğratacak. Sevinçten ne yapacağını bilemeyen Eylül, Sinan’ın kendisine karşı olan tavrını aklına getirecek.

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Yaşamak için tek şansınız olsa sevdiğinizin kalbini alır mıydınız? Ya da onun kalp atışını başka bir bedende dinlerken ne hissederdiniz? Hastanede bu sorular cevaplarını ararken, Cihan’dan gelen sürpriz hediyeyle Eylül kendini beklenmedik bir tehlikenin ortasında bulur.

Ali Asaf hiç olmadığı kadar yakın olduğu sevdiği kadın için bu kez çok daha ağır bir yük yüklenecektir. Eylül ise adım adım yaklaştığı evlilikte ilk kez Ali Asaf’ın sözünü dinler. Ancak ikisi de Ziyanur’un Eylül için hazırladığı büyük sürprizden habersizdir. Bu karar Eylül ve Ali Asaf’ı büyük yüzleşmeye götüren ateşin fitilini yakar.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS