18. bölümde Kanatsız Kuşlar'da neler yaşanacak?

18. bölümde Kanatsız Kuşlar'da neler yaşanacak?

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Nefise'nin Muzaffer'in gözündeki değerinin tamamen biteceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta Tuba ile görüşme gerçekleştiren Muzaffer, Nefise’nin 4 çocuğunun olduğunu öğrenmişti. Bu konuşma sonrası Muzaffer’in kendisine bakış açısının değiştiğini fark eden Nefise, Kanatsız Kuşlar'ın 18. bölümünde “Siz Tuba ile ne konuştunuz” diyerek sırrının ortaya çıkıp çıkmadığını sorgulamaya çalışacak.

Kanatsız Kuşlar son bölümde Muzaffer'in her isteğini yerine getiren Nefise çocuklarıyla arasının açılmasına engel olamamıştı. Geçtiğimiz haftalarda Muzaffer’in isteği doğrultusunda kendi çocuğunun mahkemesine gitmeyen Nefise, çocuklarından büyük tepki görmüştü. Peki, sevilen dizi Kanatsız Kuşlar'da 18 Ekim’deki bölümünde Nefise, Muzaffer ve Tuba üçgeninde hangi olaylar yaşanacak?


SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...KANATSIZ KUŞLAR 18. BÖLÜM ÖZETİ


Perşembe günleri yayınlanan dizide bu hafta Nefise’yi zora düşürecek olaylar peş peşe yaşanacak. Tuba’nın açıklamaları sonrası Nefise’nin 4 çocuğu olduğunu öğrenen Muzaffer onunla görüşmek istediğini söyleyecek. Nefise’nin bayılmasının ardından kendisine gelmesini bekleyen Muzaffer “Bir çocuğunun daha olmasını ister misin?” diye soracak. Sırlarının ortaya çıkmasının ardından büyük panik yaşayan Nefise, Muzaffer’e kendisini affettirmeye çalışacak. Öte yandan Ahmet’in Zeynep’in peşini bırakmamaya devam etmesi nedeniyle öfkelenen Onur, herkesin önünde Zeynep’ten bir istekte bulunacak. Ahmet’in yüzüne bakarak Onur’u ne kadar çok sevdiğini söylemesi istenen Zeynep ise kardeşlerinin önünde yaşanan tatsız olay nedeniyle zorlanacak. Annelerinin kendilerine sahip çıkmaması ve mahkemede alınan kararlar çocukları birbirlerine daha da fazla bağlayacak. Hem çocuklarından hem de Muzaffer’den tepki gören Nefise ise durumu nasıl toparlayacağını düşünmeye başlayacak.KANATSIZ KUŞLAR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANMIŞTI?


Dizinin 12 Ekim’deki 17. Bölümüyle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şu şekilde; Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer'in çocuklara ve özellikle Cemre'ye olan tavrı herkesi korkutur. Nefise'nin Muzaffer'e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir.Islahevine getirilen Emre, Behzat'ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır. Yaşanan olaylar Zeynep ile Onur'un aşkını iyice zora sokmuşken Ceylan'ın kışkırtmalarıyla Onur, Ahmet'in karşısına çıkar. Bu kez aralarındaki kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacak ve ikisini de hayatın kıyısına getirecektir. Bebeğini kaybeden Tuba, Muzaffer'e yakınlaşabilmek için yeni bir oyuna başvururken, öğrendiği büyük sır herkesin hayatında fırtına kopartacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS