Breaking Bad dönüyor! Netflix filmi El Camino ne zaman yayınlanacak?

A A

25.08.2019 - 12:04 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Oğuzhan Hacıoğlu

Breaking Bad hayranlarının uzun zamandır beklediği filmle ilgili sinemaseverlere sonunda beklenen açıklama geldi. Açıklama sonrasında Aaron Paul’un hayat verdiği Jesse Pinkman karakteri Twitter’da en çok konuşulanlar arasına girdi. Peki, Breaking Bad’in filmi olarak lanse edilen “El Camino” ne zaman izlenebilecek?

Breaking Bad dönüyor! Netflix filmi El Camino ne zaman yayınlanacak?

IMDB verilerine göre tüm zamanların en çok sevilen dizileri arasında ilk 5’te yer alan Breaking Bad’in merakla beklenen filmi ile ilgili sonunda açıklama geldi.

Vince Gilligan’ın kaleminden çıkan başrollerinde ise Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn gibi isimlerin yer aldığı proje 1 milyon 247 bin kişinin yaptığı puanlamada 10 puan üzerinden 9,4 alarak birçok diziyi geride bırakmayı başarmıştı.

Dizinin finalinde Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerinin başına gelenler projenin takipçilerine “Acaba bundan sonrası ne olacak?” sorusunu sordurtmuştu.

Bir süredir Breaking Bad’in filminin çıkacağı konuşulsa da konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmemiş ancak çekimlerden paylaşılan fotoğraflar heyecan yaratmıştı.

AÇIKLAMA NETFLİX'TEN!

Breaking Bad’in filmi olan “El Camino” ile ilgili beklenen açıklama ise nihayet geldi. Netflix imzalı olacak projenin ilk tanıtımında Jesse Pinkman karakterinin en yakınında bulunan isimlerden olan Skinny Pete’in sorguda yer alması dikkat çekiyor.

Projenin ilk teaserında yer alan bilgilere göreyse El Camino 11 Ekim 2019 Cuma günü dizi ve filmseverlerle buluşacak.