En İyi Tom Cruise Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Tom Cruise Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Tom Cruise Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Tom Cruise Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Tom Cruise Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Tom Cruise Filmi (İmdb Sırasına Göre)

Tom Cruise'un filmlerinde neredeyse her zaman iyi olduğunu varsayarsak, bu nedenle bu sıralamayı yapmak için filmin kalitesini düşündük, işteki rolünün etkisini değil. Seçimlerimizle tam bir ozmoz içinde olmak için, sadece hafızamızı konuşmadık, bugün onu yargılamak için neredeyse tüm filmografisini gözden geçirdik. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

En İyi Tom Cruise Filmleri

1.Rain Man 8.0

Babası öldüğünde, acelesi olan bir işadamı olan Charlie Babbitt, uzun zamandır imrendiği eski bir Buick'i miras aldı, ancak Wallbrook psikiyatri enstitüsüne ödenen üç milyon franktan, anonim yararlanır.

2.Azınlık Raporu İMDb 7.8

Fütürist bir toplumda, "Önsuç" bölümü, suçları daha gerçekleşmeden tahmin etmek için Ön-Cogları kullanır. Bu özel polis departmanının başı John Anderton, kısa süre sonra kendisini gelecekteki bir cinayetle suçlanırken bulur.

3.İmkansız Görev İMDb 7.8

Impossible Mission Force (IMF) ekibi dağıtılır ve Ethan Hunt kendini yalnız bulur, grubun özel olarak eğitilmiş özel ajanlardan oluşan bir ağ olan Sendika ile yüzleşmesi gerekir.

4.Bir Vampirle Röportaj İMDb 7.7

90'larda San Francisco. Genç bir gazeteci olan Malloy, kendisine çok tuhaf sırlar veren, soluk yüzlü zarif, aristokrat görünümlü bir adamla, Louis ile konuşuyor.

5.Teminat İMDb 7.6

Gecenin bir yarısı Los Angeles'ta bir taksi şoförü, sözleşmelerini yerine getirirken gizemli bir tetikçiye yardım etmek zorunda kalır.

6.Yarının Sonu İMDb 7.5

Yakın gelecekte, Mimics adı verilen yüksek derecede organize uzaylı orduları, Dünya'ya karşı şiddetli bir savaş verdi, büyük şehirleri küle çevirdi ve milyonlarca insanın ölümüne neden oldu.

 7.Misyon İmkansız İMDb 7.5

En iyi niyetler genellikle size karşı gelir. Impossible Mission Force'dan ekibi ve birkaç sadık müttefik ile birlikte, korkunç başarısızlığın ardından zamana karşı yarışa çıkarılır. 

8.Born on the Fourth of July İMDb 7.4

4 Temmuz Amerikan Ulusal Günü'nde doğan Ron Kovic'in korkunç deneyiminin çağrışımı, mükemmel bir vatandaş, Donanma ve Vietnam'da gönüllü. 1968'de omurgasından yaralandı ve ömür boyu felç oldu.

9.Manolya İMDb 7.4

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yaşlı ve hasta Earl Partridge yakında ölecek. Sadık hemşiresinden bir zamanlar terk ettiği oğlunu bulmasını ister. Servetine göz diken genç karısı sevinmeli ama başaramaz. Erkek baştan çıkarmanın genç katodik gurusu Frank Mackey bir geçmiş ve bir yaşam inşa etti.

10.Görev: İmkansız - Hayalet Protokolü İMDb 7.1

Küresel bir terörist komploya karıştıktan sonra, Mission Impossible ajansı faaliyetlerini durdurmak zorunda kalır. Gölge Protokolü uygulandı.

11.Son Samuray İMDb 7.0

1876'da Yüzbaşı Nathan Algren, ülkesini Batı geleneklerine açmak ve samurayların eski savaşçı sınıfını ortadan kaldırmak isteyen Japon imparatorunun askeri danışmanı oldu.

12.Eyes Wide Shut İMDb 7.0

Doktor William Harford, huzurlu bir aile hayatı sürmektedir. Ta ki karısı Alice birkaç ay önce onu aldatmak istediğini itiraf edene kadar.

13.Jack Reacher İMDb 7.0

Silahlı bir adam altı el ateş eder. Beş kişi öldürüldü. Tüm kanıtlar tutuklanan adama işaret ediyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sorgulaması sırasında, şüpheli yalnızca bir cümle söyler; Jack Reacher'ı bulun.

14.Oblivion İMDb 7.0

Tanınmaz hale gelen bir Dünya gezegeninde, bir insanın geçmişiyle yüzleşmesi, insanlığı kıyametinden kurtarmak için savaşırken onu kurtuluş ve keşif yoluna götürecektir.

15.Asi Kalpler İMDb 6.8

Çift Nicole Kidman'ın ikinci filmi, bu sefer Ron Howard yönetmen. Joseph Donnelly, genç adamın ailesiyle birlikte yaşadığı evi ödenmemiş borçlar nedeniyle yakan kiracısından intikam almaya kararlı İrlandalı bir adamdır. Bununla birlikte, kan dökmek yerine, Amerika Birleşik Devletleri'nde birlikte çıkacağı ev sahibinin kızı Shannon'ın özelliklerinde aşkı bulur.

16.Onur Kodu İMDb 6.4

Genç bir ordu avukatı, Teğmen Daniel Kaffee, bir askeri öldürmekle suçlanan iki denizciyi savunmakla suçlanıyor. Zeki avukat, kasıtsız öldürmeyi desteklemenin yanı sıra, eylemlerinin ardında yukarıdan verilen emirler olduğundan şüpheleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

17.Jerry Maguire İMDb 6.2

Kusursuz yönetmen Cameron Crowe, Tom'un ikinci Oscar adaylığını ve ikinci Altın Küre'yi almasını sağlıyor. Ne de olsa yıldız, bir vicdan krizi ile bir gün müşterilerinin ilgisini gerçekten takip edebilmek için kendi başına gitmeye karar veren parlak spor avukatı Jerry Maguire rolünde kendini aşıyor.

18.Süper Silah İMDb 6.0

Yetenekli ama huzursuz bir F14 sürücüsü olan Maverick olarak bilinen Teğmen Pete Mitchell'in ve güzel Charlie Blackwood'a olan sevgisinin hikayesini izleyeceksiniz.

19.Paranın Rengi İMDb 5.3

Genç Tom Cruise'un kendisini Paul Newman gibi bir emektarla seti paylaşırken bulduğu kült The Spaccone'nin 25 yıllık devamı. Kendisini diğer ticaretlere adamak için bilardo masasını terk etmiş gibi görünen Swift Eddie olarak geri döner. Ancak nişanlısı Vincent adında genç ve yetenekli bir oyuncuyu fark ettiğinde Eddie'nin isteka tutkusu birdenbire yeniden alevlenir.

20.Kokteyl İMDb 5.2

Tom Cruise'la en iyi filmler arasında süper yıldızın yer aldığı bu film, arkadaşı Doug ile birlikte icat ettiği bir kokteyl sayesinde ünlü bir barmen olan Brian Flanagan'dır. Partneriyle kavga ettikten sonra Jamaika'ya taşınır ve burada arkadaşlarıyla tatilde bir garson olan güzel Ürdün'e aşık olur.