Forever Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Forever Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Forever Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Forever Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

ABC'nin 22 Eylül 2014'te yayınlanan ve bu 5 Mayıs'ta sona eren bir Amerikan dizisi olan Forever'ın böyle bir kışkırtma ile ilgisini çekmemek zor. Başrol oyuncusu, bilinmeyen bir nedenden ötürü ölümsüz hale gelen, lütuf halinde bir Ioan Gruffudd tarafından oynanan Henry Morgan'dır. 1700'lerin ikinci yarısında doğan Henry, durumundan sadece kendi başına çalışmak için değil, aynı zamanda mükemmel bir koroner olarak bilimsel bilgisini derinleştirmek için de yararlandı.

Forever Dizisinin Konusu Nedir?

Dr. Henry Morgan, olağanüstü tümdengelim becerileri ve uzun yaşamı boyunca edindiği kapsamlı bilgi birikimi ile mükemmel bir New York tıp doktorudur; iki yüz yıldan daha eski ve ölümsüz. Aslında her öldüğünde, vücudu yakındaki doğal sularda yeniden ortaya çıkmak için kayboluyor. 

Fiziksel ıstıraba karşı bağışıklığı olmayan, onun karakteristiğini bir ızdırap olarak görüyor, kendisi için çok değerli olan tüm insanların ölümüne tanıklık etmiş ve bir gün onu elde etmeyi umarak yıllardır ölüm üzerine araştırmalar yapıyor. Ölümsüz olduğunu iddia eden bir kişi ile temasa geçene kadar böyle bir durumda olan tek kişi olduğunu düşünüyor. Çalıştığı bölümden bir dedektif olan Jo Martinez, becerilerinden etkilenerek, araştırmaları için onu asistan yapmaya karar verir.

Forever Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Forever , Matthew Miller tarafından yaratılan, Ioan Gruffudd ve Judd Hirsch'in başrollerini paylaştığı bir 2014 fantastik TV dizisidir. Warner Bros. Television tarafından üretilmiştir. Sonsuza kadar iptal edildi. Bir sezon çekildi.

Dizinin oyuncuları arasında Ioan Gruffudd, Judd Hirsch, Alana De La Garza, Lorraine Toussaint,

Donnie Keshawarz, Joel David Moore vardır.

Forever Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

22 bölümden oluşan, aynı şeyin kalitesi ve iyileştirilmesi, doğrusal bir şekilde yazılmıştır, yavaş ama seri boyunca sürekli olarak çözülen yatay bir komployu dengelemeyi başarır. Bölümlerin dikey planlarını oluşturan suç dram sistemi, ana karakter için sağlam bir arka plan oluşturabilen geri dönüşlerle deneyimlidir; o, gerçek bir anlatıcı olarak, tüm şimdiki ve geçmiş yaşamından haberdar olmamızı sağlar.

Çözülmesi gereken vakaların hikayenin merkezinde yer aldığı dedektif damgalı diğer dizilerde olduğu gibi, Forever'da da kazanan çifti görüyoruz. Alana de la Garza'nın canlandırdığı dedektif Jo Martinez ile birlikte adli tıp görevlisi Henry Morgan'dır. Dizi tek sezondur. 

Forever, her zaman sabit kalırken, asla ağır ve sıkıcı hale gelmezken birden fazla türü karıştırmayı başaran, iyi kalpli, çeşitli bir dizi. Tanıdık bir hedefe hitap ederken, aynı zamanda çok yönlüdür.

Forever Dizisinin Genel Değerlendirmesi 

New York'ta adli tıp yıldızı olan Dr. Henry Morgan'ın bir sırrı var. Sadece ölüleri suçları çözmek için incelemiyor, bunu 200 yıldır ondan kaçan bir gizemi çözmeye çalışırken yapıyor: açıklanamaz ölümsüzlüğü hakkındaki gerçek. Böylesine uzun bir yaşam, Henry'nin olağanüstü gözlem becerileri geliştirmesine izin verdi. Soruşturmadaki ortağı olan dedektif Jo Martinez'i büyüleyen farklı yönlerinden biri. Her hafta, Jo ile yeni bir vaka ve artan arkadaşlık, Hanry'nin geçmişine dair eski ve renkli içgörüleri ortaya çıkarırken, sırrını en iyi arkadaşı ve sırdaşı Abe bilen tek kişidir.

Forever, 2008 serisi New Amsterdam ile ortak birçok unsura sahip olmasının yanı sıra, en azından kurumda, Pete Hamill tarafından yazılan aynı adlı 2003 romanının uyarlaması gibi görünebilirdi. Yazar, eserini kopyaladığı sebebiyle tartışmalı olmasına rağmen, intihal şikayeti ile devam etmenin gerekli olduğunu düşünmedi.

Dizinin ilk bölümünde, başlangıçta erkek rolü olarak düşünülen dedektif Jo Martinez'in üstünü Barbara Eve Harris canlandırıyor, sonraki bölümlerde başka bir karakter ve başka bir aktris olan Lorraine Toussaint ile değiştiriliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS