The Ringo Jets yeni kaydı için Paris'te

The Ringo Jets yeni kaydı için Paris'te

Türkiye'de rock'n roll ile psychedelic müziği harmanlayıp sadık bir dinleyici kitlesine ulaşan The Ringo Jets yeni EP (extended play) kaydı için soluğu Red Bull Paris stüdyolarında aldı. Grubun 19-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Paris'te yapacağı kayıt hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Son dönem sahne ve kayıtlarında bas gitar da kullanan The Ringo Jets, Paris'te gerçekleşen bu yeni kayıtlarla birlikte bol gitarlı ilk formatına geri dönüyor.

Vokal ve davulda Lale Kardeş, vokal, gitar ve basta Deniz Ağan ile Tarkan Mertoğlu'ndan oluşan grup son yıllarda Türk rock sahnesinde yıldızı parlayan gruplar arasında yer alıyor.

The Ringo Jets, 19-23 Ocak arası Paris'teki yeni EP kaydını daha önce Muse, Franz Ferdinand, Calibro35 gibi isimlerle birlikte çalışmış ünlü prodüktör Tomasso Colliva ile birlikte gerçekleştiriyor.
Vizyonda bu hafta: 22 Ocak 2016
An itibariyle Paris'te Red Bull stüdyosunda kayıt yapan ekip, 23'ünde İstanbul'a dönecek.

En son yılbaşında yayınladıkları Taras Bulba klibi ile hayranlarını sevindiren The Ringo Jets'in Paris'te yaptığı kayıt ilk olarak 48 saat süreyle www.redbull.com'da yayınlanacak ve EP 'de yer alan parçalardan biri ilk 1000 kişi tarafından ücretsiz indirilebilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS