hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye’nin en büyük hip hop buluşması için geri sayım başladı

  Türkiye’nin en büyük hip hop buluşması için geri sayım başladı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Dünyanın en iyi break dansçılarının seçildiği, dans, grafitti ve hip hop dolu Red Bull BC One Camp bu yıl, Hip Hop Jam Istanbul ile birlikte yapılacak.“Red Bull BC One Camp X Hip Hop Jam Istanbul” etkinliği 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  On beşten fazla performansın yer alacağı Red Bull BC One Camp X Hip Hop Jam İstanbul’un sahnesinde reggae tınılarından rock ritimlerine, birbirinden farklı müzik türlerinden detaylara yer veren Mode XL, Ayben, Server Uraz, Kamufle, Farazi, Kayra, Da Poet, Savai ve Sorgu’dan oluşan 90BPM, Anıl Piyancı, Gazapizm, Allame, Joker, Tankurt Manas, Alaturka Mavzer, Ados, 9Canlı& PlakaA, Toprak Kardeşler, Try Soldier, Moonstar ve DJ Hırs yer alıyor.

  Grafiti atölyesiyle başlayacak olan etkinlik, B-boy ve all style kategorisinde dans atışmaları ve Hip Hop Jam İstanbul kapsamında rapçilerin özel performanslarıyla hip hop kültürünün tüm boyutlarını katılımcılarına yaşatmayı amaçlıyor.

  Dünya finali Amsterdam’da gerçekleşecek 

  Red Bull BC One Cypher Türkiye 2017’de, 16 B-boy’un performansları aralarında dünyaca ünlü B-boyların da bulunduğu bir jüri tarafından değerlendirilecek. Türkiye’nin en iyi B-boy’u Kasım ayında Amsterdam’da gerçekleşecek dünya finaline giderek dünyanın en iyi B-boy’u olmak için yarışacak. Yarışmaya katılım için www.redbull.com’u takip edebilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow