Sunucusuz kalan Oscar'a talip oldu

Komedyen Kevin Hart'ın gelen tepkiler sonrasında Oscar sunucusu olmaktan vazgeçmesinin ardından töreni kimin sunacağı merak ediliyor. Diğer yandan iki Oscar sahibi ve dört kez de bu ödülü kazanan Whoopi Goldberg ise sunuculuğa talip...Komedyen Kevin Hart, sosyal medyada geçmişte yaptığı homofobik paylaşımlara gelen tepkiler sonrasında Oscar törenini sunmaktan vazgeçti.
Hart'ın kararının ardından herkes merakla ödül törenini kimin sunacağını beklemeye başladı.
24 Şubat'ta yapılacak 91. Oscar Ödülleri şu an için sunucusuz kalmış durumda ancak sunuculuğa bir talip var.
Katıldığı bir televizyon programında Oscar sunuculuğu hakkında konuşan Whoopi Goldberg, Akademi’ye hitaben, “Sunucusuz yapacaksanız bu sizin ayrıcalığınız. Bence saçma bir fikir. İnsanlar birinin kendilerine yol göstermesine ihtiyaç duyuyor. Bence filmleri seven biri sunmalı” dedi.
İki kez Oscar kazanan ve dört kez de Oscar töreni sunan Whoopi Goldberg, “Ben hiç kimse için ilk seçenek değilimdir ama Oscar sunucusu olabilirim” ifadesini kullandı.
Goldberg ayrıca, “Ben tartışmaya açık biriyim. Ülkenin yarısı bana deli oluyor, diğer yarısı bana kızgın” dedi.
Goldberg, 1994, 1996, 1999 ve 2002 yıllarında Oscar’ı sunmuştu.
Amerika’nın ele avuca sığmaz komedyeni olan Goldberg Oscar’ın yanı sıra yıllar içinde Emmy, Grammy ve Tony ödüllerini de kazandı.
Oscar’ları dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi ise yeni sunucu arayışında olduğu kadar, bu yılki Oscar töreninin sunucusuz da olabileceği seçeneğini gözden geçirdiğini açıkladı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS