The Mandalorian Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Mandalorian Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Mandalorian Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Mandalorian Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Jon Favreau, yalnızca yeni Disney yayın platformunda dağıtılan Star Wars canlı aksiyon serisinin baş yapımcısı ve yazarıdır. Jon Favreau, Iron Man, Iron Man 2, The Jungle Book ve son gişe rekorları kıran canlı aksiyon filmi The Lion King'in yönetmenidir. Marvel Sinematik Evreni'nde Happy Hogan'ı da oynuyor. İlk sezon 27 Aralık 2019'a kadar sekiz bölüm olarak planlandı. The Mandalorian konusu, oyuncuları ve karakterleri ise şöyle...

The Mandalorian Dizisinin Konusu Nedir?

 Yeni Cumhuriyet sınırlarının ötesinde, adı bilinmeyen ve kendisine sadece Mando diyen, yalnız bir silahşör ve ödül avcısı olan Mandalorian, Ödül Avcıları Loncası'ndaki temsilcisinden bir iş teklifi alır, Greef Karga. O, Nevarro'da Yoda ile aynı türe ait olan ve gücü kontrol etme yeteneğine sahip, çocuk olduğu ortaya çıkan bilinmeyen bir ödülü geri almak için müşteri olarak bilinen Galaktik İmparatorluğun bir destekçisi tarafından işe alındı.

 Ugnaught Kuiil'in yardımıyla Mandalorian Çocuğu bulur Arvala-7 ve gelen kurtarır onu IG-11 ödül avcısı droid ve bir grup Nikto onu rehin tutuyorlardı.

 Nevarro'ya geri döndüğünde, Mandaloriano ödülü Müşteriye teslim eder, ancak kısa süre sonra seçiminden pişman olur ve geri alır. Gunsmith liderliğindeki kabilesini oluşturan bir grup

 Mandalorian'ın müdahalesi sayesinde, silahşör, ödülü almak için galaksideki Çocuğu aramaya başlayan diğer ödül avcıları ile bir çatışmadan kaçmayı başarır.

 The Mandalorian Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 Pedro Pascal, Din Djarin The Mandalorian rolünde, bazen Mando olarak anılan, yalnız bir silahşör ve ödül avcısı. Klon Savaşları sırasında Mandalorlar tarafından genç yaşta kurtarılan bir kurucu. Pascal, karakterini gelişmiş dövüş becerileri ve şüpheli ahlaki karakter ile Clint Eastwood olarak tanımladı.

 Bebek (izleyiciler tarafından konuşma dilinde "Bebek Yoda" olarak anılır), benzer kuvvet yeteneklerine sahip güçlü Jedi Ustası Yoda ile aynı isimsiz türün bir üyesi. Çocuk hala 50 yaşında bir çocuktur.

 Düşmüş Galaktik İmparatorluğun destekçileri tarafından avlanırken, diğer ödül avcıları tarafından hedef alınırken Mandalorian tarafından bulunur ve korunur.

 Carl Weathers olarak Greef Karga, değerli bir kaynak izini Mandalorian işe bir ödül avcısı lonca eski lideridir.

 Müşteri olarak Werner Herzog, Mandalorian'ı değerli bir kaynağın izini sürmesini sağlayan, korumaları Stormtrooper olan isimsiz bir adam. The Client için çalışan bir bilim adamı olan Dr. Pershing'in Omid Abtahi rolündedir.

 The Mandalorian Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümden Oluşur?

 Dizi iki sezondan oluşuyor ve her sezonda sekiz bölüm bulunuyor. Disney, The Mandalorian'ın ilk 10 bölümünü çekmek için yaklaşık 100 milyon dolar yatırım yaptı. Çekimler Ekim 2018'de Güney Kaliforniya'da başladı ve Manhattan Beach Studios'a gizlice girip çok sayıda sahne çalan bazı pervasızlar tarafından hemen engellendi.

 Bryce Dallas Howard, babası Ron Howard'ın 2018 yapımı Solo Bir Star Wars Hikayesi filmini yönetmesinin ardından dizinin bir bölümünü yönetiyor. Mandalorian'ın faz darbeli ateşli silahı, 1978

 Star Wars Holiday Special'da Boba Fett'in tüfeğinden bir ipucu alınarak yaratıldı.

 The Mandalorian Dizisinin Eleştirisi

 Dördüncü ve altıncı bölümler arasındaki belirli bir düşüşün yanı sıra, ana olay örgüsü gücünü kaybettiğinde, Mandaloryalı sağlam bir deneyimdir. Sadece Star Wars'a bir hediye değil, hayranları kızdırmamak için temkinli ve korkutucu. Kendi yazarlığı olan bir hikayedir: Kovboylara karşı batı ile bilim kurgu arasındaki kirliliğe geri dönen Jon Favreau'nun yazarı var. Uzaylılar, George Lucas destanının DNA'sı sayesinde daha doğal bir şekildedir. Ayrıca Dave Filoni'nin Clone Wars'taki

 televizyon deneyimini Taika Waititi gibi Disney'e ödünç verilen yaratıcılardan ilhamla birleştiren daha büyük bir kolektif yazarlık var. Ve karakterlere gerçekten bağlanırsınız.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS