The Order Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Order Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Order Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Order Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Order, paranormal türü gençlik draması ile birleştiren Netflix tarafından duyurulan yeni dizi.  Kendini kurt adamlar ve karanlık büyücüler arasındaki gizli bir savaşın ortasında bulan bir öğrenci olan Jack Morton başrolde. Belgrave Üniversitesi'nde birinci sınıf öğrencisi olan Jack Morton (Jake Manley), tehlikeli bir ölüm kalım oyununa fırlatıldığı gizli bir topluluğa girer. Jack, daha derine inmeye çalışırken karanlık aile sırlarını ve kurt adamlar ile kara büyü sahipleri arasındaki gizemli mücadeleyi ortaya çıkarır.

The Order Dizisinin Konusu Nedir?

 Dennis Heaton ( Motive ) ve Shelley Eriksen ( Private Eyes ) tarafından yaratılan The Order , Jack Morton ( Jake Manley , iZombie) çok meraklı ve oldukça yalnız bir çocuk olan Belgrave Üniversitesinde öğrenci olarak ilk yılında, Mavi Gülün Hermetik Tarikatı ve Aziz Christopher Şövalyeleri olarak bilinen efsanevi bir gizli topluluğun varlığını araştırmaya başlayan çok meraklı ve oldukça yalnız bir çocuk.

 Çılgınca ipuçlarını araştırması onu canavarlar ve entrikalarla dolu bir dünyayı keşfetmeye götürür; burada hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve sihrin çok yüksek bir maliyeti vardır. Jack, bunun farkına bile varacak vakti olmadan, kendini kurt adamlar ve karanlık büyücüler arasındaki kanlı bir savaşın ortasında bulur.

 The Order Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 Cast Order olan Jake Manley (Kahramanlar Reborn) Jack Morton olarak, Sarah Gri (Yarının Efsaneleri). Matt Frewer (Altered Carbon), Sam Trammel (True Blood) ve Max Martini

 (Revenge) oyuncu kadrosunu tamamlıyor. The Order'ın prodüksiyonu, Chad Oakes ve Michael Frisley'nin Heaton, David Von Ancken ve Shelley Eriksen ile birlikte yürütücü yapımcılığını üstleneceği

 Nomadic Pictures yapımıdır.

 The Order Dizisin Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 The Order'ın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor; proje canavarlarla ilgili bir dizi olarak tanımlanıyor. The Order'ın kahramanı, mitolojik gizli bir topluluk olan The Order'a katılan birinci sınıf üniversite öğrencisi Jack Morton'dur. Bu cemaat, genç Jack'i sihir, canavarlar ve entrikalarla dolu bir dünyaya fırlatacak; Jack bu yeni gerçeği keşfederken, karanlık aile sırları su yüzüne çıkacak ve kurt adamlar ile karanlık sanat sihirbazları arasındaki gizli bir savaşta hangi tarafı alacağına karar vermesi gerekiyor.

 Netflix'in seriyi duyurduğu basın açıklamasına göre, "Teşkilat, herkesi gerçek kimliğini ve içimizde saklanan canavarları göstermeye götürecek büyülü ve ürkütücü bir yolculuktur". Dizi 3 sezon devam etti her sezonda 10 bölüm yayınlandı.

The Order Dizisinin Genel Yorumu

 Dizi, ana karakterlerin çok hızlı bir sunumuyla ve hemen pek çok soruyla, ancak cevapsız olarak dördüncü sırada başlıyor. Gösterinin kahramanı Jack Morton, Belgrave Üniversitesi'ne kabul edildi ve Büyükbaba Peter'in (Matt Frewer) sevinciyle, kendisinin ve büyükbabasının bulmaya çalıştığı karanlık büyücülerin gizemli gizli topluluğu olan düzene kabul edilmeyi başardı. Aslında, kahramanın babası Jack'in annesinin ölümüne karışmış gibi görünüyor.

 Genç birinci sınıf öğrencisi, harika Alyssa'nın (Sarah Gray) yardımıyla bu sihir ve canavarlar dünyasında kendini kurtarmak zorunda kalacak. Bizim kadın kahramanımız tarikattan bir kız ve aynı zamanda kahramana duygusal bir ilgi duymaya başlayacak olan Jack'in bir gözlemcisidir. Ancak bu çıkar düzen düşmanı ile uğraşmak zorunda kalacak. Güzellik, kahramanımız kurt adamlar tarafından onlardan biri olarak seçildiğinde, böylece hem düzenin hem de şövalyelerin tek parçası haline geldiğinde ortaya çıkar.

 Jack'in kendisini bu durumda sıkışmış bulacağını ve özellikle de babasının tarikatın başında olduğunu keşfettiğinde (aklında iyi olan bir planla) hangi tarafta yer alacağını anlamak zorunda kalacağını çok iyi anlıyorsunuz. Temelde dizinin temelleri iyi, ancak daha iyi bir şey yapabilirlerdi.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS