The Witcher Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Witcher Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Witcher Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Witcher Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Netflix'teki The Witcher ,insanların canavarlardan daha acımasız olduğu bir dünyada yerini bulmaya çalışan yalnız canavar avcısı Geralt of Rivia olarak Henry Cavill'i canlandıracak. Destiny'nin, yolda güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle karşılaşan Geralt için özel bir görevi vardır. Bu beklenmedik üçlü, giderek istikrarsız hale gelen kıtada yüzleşmeyi ve hayatta kalmayı öğrenmek zorunda kalacak. İşte The Witcher oyuncuları, konusu ve karakterleri...

The Witcher Dizisinin Konusu Nedir?

Netflix dizileri Witcher arsa Polonyalı yazar tarafından yazılmış kitaplara dayalı olacaktır Andrzej Sapkowski. Cavill'in oynadığı rol, çok başarılı bir rol yapma oyunu serisinin kahramanı olarak video oyunu severler tarafından çok iyi tanınacak. Yalnızca son bölüm olan The Witcher 3, on milyondan fazla kopya sattı.

 Destandaki altı roman ve üç kısa hikaye koleksiyonu, büyücülere odaklanıyor canavarları yenebilen doğaüstü yeteneklere sahip avcılar. Geralt of Rivia kahramanı, dünyadaki yerini arayan yalnız bir avcıdır. Her şey kaderin yolunu keseceği zaman başlargüçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan genç bir prensestir. Üçü açık bir şekilde macera arkadaşı olacak.

 Yennefer'in Sodden Savaşı'nda hayatını kaybettiğinden emin olan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla'yı bildiği en güvenli yere, Kaer Morhen'deki çocukluk evine götürür. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları duvarlarının dışında üstünlük için savaşırken, kızı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır.

 The Witcher Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

 Serinin ana karakterler yeniden teyit edildi. Henry Cavill RIVIA ait Geralt'ın rolünde l Anya Chalotra Yennefer ve rolü Freya Allan Ciri arasında olanlarda yanı sıra Joey Batey Jaskier, en sevilen karakterlerinden biri rolünde yer alıyor.

 Dizinin diğer oyuncu kadrosu ve rolleri şöyle:

 Henry Cavill (Mission Impossible - Fallout, Justice League) - Geralt of Rivia

 Anya Chalotra (ABC Cinayetleri, Yolculuk Tutkusu) - Yennefer

 Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) - Ciri

 Jodhi May (Game of Thrones, Genius) - Calanthe

 Björn Hlynur Haraldsson (metanet) - EIST

 Adam Levy (Knightfall, Snatch) - Mousesack

 MyAnna Buring (Ripper Street Kill List) - Tissaia

 Mimi Ndiweni (Kara Dünya Yükseliyor) - Fringilla

 Therica Wilson-Read (Profil) - Sabrina

 Emma Appleton (The End of The F ** king World) - Renfri

 Eamon Farren (ABC Cinayetleri, İkiz Tepeler) - Cahir

 Joey Batey (Knightfall, Strike) - Jaskier

 Lars Mikkelsen (Kart Hanesi, Sherlock) - Stregobor

 Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) - Istredd

 The Witcher Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 Dizi 2 sezon ve 8 bölümdür. Sadece sekiz bölümde, The Witcher'ın ilk sezonu anlatının alışılmadık ve ilginç bir şekilde ele alınışını sahneledi. Seriyi Game of Thrones ile karşılaştırmak için yapılan sayısız denemeye rağmen - fantezi, politika ve dallara ayrılan bir hikaye gibi ortak unsurlar nedeniyle - The Witcher senaryoyu ters çevirir ve kendi yaşam döngüsü devreye girerken kendi büyülü özelliklerini benimser.

 The Witcher Dizisinin Genel Analizi

 Sekizinci bölümün geri dönüşlerinde görebileceğimiz gibi, Visenna, oğlu Geralt'ı çocukken acı veren dönüşüm için Witchers'la bırakıyor (evet, neredeyse bir asır önce Geralt'ın yaşının ilk bölümde olduğu varsayılır.

 Striga'nın Laneti ile Geralt, Renfri'ye uzun yıllardır takıntılı olduğu için Yennefer ile tanışmadan çok önce gerçekleşir. Pilot bölümde, Sonun Başlangıcında Geralt, büyücü Stregobor (Lars Mikkelsen) ile Stregobor'un tüm ülkeyi mahvedeceğini düşündüğü bir prenses Renfri arasındaki bir çatışmaya karışır. Bu macera, Striga yayına ek olarak Geralt'ın insanlığa olan güvensizliğini besliyor.

 Bölümde farklı zaman çizelgelerini vurgulayan kısa bir açıklama da var. Ciri, Kraliçe Calanthe'ye, yaşına geldiğinde, ilk büyük savaşını kazanmış olmakla övünebileceğini belirtir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS