Ada Masalı 11. bölüm izle tek parça! Ada Masalı son bölüm full izle!

Ada Masalı 11. bölüm izle tek parça! Ada Masalı son bölüm full izle!

Ada Masalı 11. bölüm izle tek parça! Ada Masalı son bölüm full izle!

STAR TV'nin sevilen yaz dizisi Ada Masalı 11. bölümüyle ekrana geldi. Ada Masalı dizisinin son bölümünde; Batu’nun planı işe yaramıştır. Poyraz’dan yediği yumruk amacına ulaşmış, Haziran ve Poyraz arasında bir kırılmaya sebep olmuştur. Peki ama Ada Masalı son bölüm nasıl izlenir? İşte Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ada Masalı dizisinin 11. bölüm özetinde, ''Batu’nun henüz bilmediği şey, bu olayın Poyraz’da bambaşka etkilerinin de olduğudur. Poyraz’ın karanlık geçmişi üzerindeki perde aralanmaya başlamıştır bir kere…'' ifadeleri yer aldı. Peki ama Ada Masalı 11. bölüm nasıl izlenir? İşte Ada Masalı son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Ada Masalı 11. bölüm izle

Melisa ve Alper’in kısa yakınlaşması başlarını hiç beklemedikleri belalara sokacaktır. Biricik’i korumak adına söylenen yalanlar zamanla içinden çıkılmaz bir oyuna dönüşecektir.

Adada yalanlar üzerine bir oyun kuran bir başka kişi de İdil’dir. Poyraz’ın ilgisini kazanmak için söylediği yalanın nerelere varabileceğini görmeye başlayacaktır.
Haziran, bir yandan Poyraz’la Batu’nun kavgasının sebebini öğrenmeye çalışırken bir yandan da Poyraz’la aralarındaki köprülerin yıkılmamasını sağlamaya çalışır. Ancak Poyraz bunu hiç de kolaylaştırmıyordur.
Batu’nun her seferinde işin içinden sıyrılması, kendini suçsuz gösterecek hamleler yapması Poyrazı daha da zor bir duruma sokmaktadır. Ancak her şeye rağmen Poyraz ve Haziran aşka tutunmaya çabalayacaktır. Ancak artık aşklarının karşısında bir değil iki güçlü düşman vardır.