'Afara'da 'torşon'la ilgili sokak röportajı dikkat çekti

A A

14.05.2022 - 12:16

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın yaptığı, Uğur Aslan’ın keyifli sohbeti ve yorumladığı birbirinden güzel şarkılarla ekrana gelen programı 'Afara', beşinci bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

'Afara'da 'torşon'la ilgili sokak röportajı dikkat çekti

Uğur Aslan, izleyicisinin karşısına kendine has yorumuyla seslendirdiği 'Olduramadım' şarkısıyla çıktı. Afara’nın beşinci bölüm konukları; oyuncu Onur Buldu, şef Arda Türkmen, şarkıcı Melek Mosso ve İskoçyalı müzisyen Paul Dwyer oldu.

Afara’da sohbet Uğur Aslan’ın ikram ettiği çaylarla başladı. Onur Buldu ve Arda Türkmen’in keyifli sohbetiyle renklenen programda adeta kahkaha tufanı yaşandı. Programın sürpriz konuklarından Paul Dwyer kendine has yorumuyla seslendirdiği şarkılarının ardından İskoçların geleneksel kıyafeti olan 'kilt'ten Uğur Aslan, Onur Buldu ve Arda Türkmen’e hediye etti. Uğur Aslan kendisine hediye gelen kilt’i giyerek stüdyoyu kahkahaya boğdu.

 

Eğlenceli sohbetin ve sevilen şarkıların söylendiği Afara’da çok konuşulan bir diğer olay ise Arda Türkmen’in sıkça kullandığı mutfak terimlerinden olan 'torşon' (mutfak bezi) ile ilgili yapılan sokak röportajı oldu. Melek Mosso’nun 'Hayatım Kaymış' şarkısının sözlerinin eğlenceli metinlerle değiştirildiği karaoke de geceye damga vurdu.

Başarılı oyuncu Uğur Aslan ile doyasıya müzik ve tadına doyulmaz bir sohbetin olacağı Afara programı, her cuma gecesi canlı yayınla Kanal D’de.