magazin haberleri

Afili Aşk 10. bölümde Ayşe’nin hocası Kerem’i rahatsız edecek

Afili Aşk 10. bölümde Ayşe’nin hocası Kerem’i rahatsız edecek

Kanal D’nin yaz aylarına damga vuran başarılı dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ile bu hafta da iki isim arasında kıskançlık krizinin yaşanacağını gösterdi. Ayşe’nin matematik hocasının durumu Kerem’in Ayşe’yi kıskanmasına neden olacak. Peki, Afili Aşk 10. bölümde hangi olaylar meydana gelecek?

Afili Aşk fragman videosu yeni haftada Ayşe’nin hoşuna giden durumun devam edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Kerem’in kendisini kıskanması nedeniyle oldukça memnun olan Ayşe bu hafta da aynı olaylarla karşı karşıya kalacak. İşte Afili Aşk dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…


AFİLİ AŞK SON BÖLÜMAFİLİ AŞK 10. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.


Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem’i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz. Kerem Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddenin anlamını öğrenebilecek midir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS