magazin haberleri

Afili Aşk 7. bölüm fragmanı: Kerem, Ayşe’yi kıskanacak!

Afili Aşk 7. bölüm fragmanı: Kerem, Ayşe’yi kıskanacak!

Kanal D’nin başarılı dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ile bu hafta Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi yaşanacağını gösterdi. Ayşe’ye talibin çıkmasıyla birlikte onu kıskandığını belli edecek olan Kerem beklenmedik tepkiler verecek. İşte Afili Aşk dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…

Afili Aşk fragman videosu Ayşe’ye çıkan sürpriz talibin işleri değiştireceğini gösterdi. Kerem aldığı haberle kıskançlık krizine başlarken tahmin edilmeyen tepkiler verecek. Peki, Afili Aşk 7. bölümde Kerem’in davranışları neleri meydana getirecek?


AFİLİ AŞK FRAGMAN VİDEOSUAFİLİ AŞK 7. BÖLÜM ÖZETİ


Ayşe'nin değişen giyim tarzı ofiste dikkat çekmeye başlarken, Kerem cephesinde kıskançlık rüzgarları esiyor. Kerem'in arkadaşlarından biri ofise geliyor ve burada Ayşe ile karşılaşıyor. Ayşe'den çok etkilenen bu kişi heyecanını Kerem'le paylaşıyor. Kerem ise arkadaşını bu kadar etkileyen kişinin kim olduğunu merak ediyor. Tam da bu sırada yanlarından Ayşe geçiyor ve durum netleşiyor... Kerem, Ayşe'nin çevresi tarafından ilgi gördüğünü görünce içten içe kıskanmaya başlıyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS