magazin haberleri

Ahmet Kural'dan ayrılan Sıla yeni bir aşka yelken açtı iddiası

Seda Sayan'ın programının sunucularından Sinem Yıldız, oyuncu Ahmet Kural ile ayrılan ünlü şarkıcı Sıla'nın yeni bir sevgilisi olduğunu iddia etti.Oyuncu Ahmet Kural'dan ayrılması uzun bir süre magazin haberlerini meşgul eden ünlü şarkıcı Sıla'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.
Seda Sayan'ın programının sunucularından Sinem Yıldız'ın iddiasına göre Sıla, Okan Can Yantır ile birliktelik yaşıyor.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Sıla ve Okan Can Yantır'ın baş başa yemek yerken çekilmiş fotoğrafları geçtiğimiz Ocak ayında sosyal medyada sıkça yer almış, şarkıcının menajeri iddiaları yalanlamıştı.
Sıla'nın menajeri Serkan Güney, "Öyle bir şey yok. Kendisi Sıla Hanım'ın arkadaşıdır. Aynı zamanda fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli bir işadamıdır" açıklaması yapmıştı.

Okan Can Yantır kimdir?
Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi'nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de almıştır.


Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca GQ Türkiye Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürdü. Okan Can Yantır, Arda Turan'ın Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ın yöneticisi olarak görev yapıyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS